Укр.

Про Web-програмування разом з кафедрою ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЙ!

11:18, 08-06-2023

Web-програмування в наш час — це одна з найбільш перспективних сфер діяльності. Важко уявити, що хтось в світі сучасного бізнесу немає власного сайту. Для створення інтерактивних і компактних Web-додатків необхідно знати чимало сучасних Web-стандартів.

Ми не претендуємо на всеосяжний опис цих стандартів, однак, ми постаралися зібрати багато цікавого матеріалу, який послужить хорошим поштовхом для починаючих Web-програмістів.

Стрімкий розвиток Інтернету за останні пару років призвів до збільшення кількості нових онлайн-сервісів. Починаючи від первісних характеристик і основних сервісів, доступних користувачам (пошта і Web), Інтернет розвинувся у велику всесвітню павутину з великою кількістю різних сервісів, технологічних рішень і став тим місцем, де зустрічаються практично бізнес-організації всього світу.

Спостерігається зростання кількості компаній, які переходять на електронний бізнес. Вони відкривають свої корпоративні домени, створюють свої Web-сайти, рекламують свої товари і послуги в Інтернеті, запускають продажі онлайн.

Основна роль в технічній частині цієї роботи буде належати саме Web-програмістам і розробникам!!!

Web-програмування — це створення сайтів і програм, які працюють у мережі. Створюються спеціальні комп’ютерні програми — скрипти, які діляться на два типи: серверні і клієнтські. Сервер являє собою комп’ютер, на якому знаходяться файли сайту. Клієнт — це сам користувач, а якщо бути точніше, то браузер, встановлений на ПК. Подаючи запит до сервера, він виступає в ролі клієнта. Сполучною ланкою між Web-розробником і сайтами є мова Web-програмування. Існує багато мов на яких пишуться і серверні, і клієнтські скрипти. Але деякі мови, навпаки, використовуються виключно для серверних чи клієнтських скриптів.

Оволодіти знаннями і вміннями в сучасному Web-програмуванні допоможуть викладачі кафедри ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЙ!!!