Укр.

Студенти-першокурсники ДУІКТ - учасники Хакатона «START SMART ІТ 2024»

09:52, 08-05-2024

Студенти першого курсу спеціальності 172 ОПП Інтернет-технології стали учасниками Хакатону «START SMART ІТ 2024» і отримали дипломи переможців.

У конкурсі стартапів «START SMART ІТ 2024», що був організований ННІТ ДУІКТ спільно з компаніями-партнерами взяли участь студенти групи ІТД 11 Сергій Захаров, Юрій Клименко і Владислав Олексійко. Незважаючи на молодий вік учасників, вони представили пригодницьку стратегію з елементами хоррору, наукової фантастики та детективу Escape From DUIKT.

Сюжет стратегії має на меті популяризувати Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій через гру – дослідження лабораторій, розгадування головоломок, програмування ботів. Гра направлена на можливість усунення ризиків, пов’язаних з неправильним використанням АІ. А саме: стрімкий розвиток штучного інтелекту, можливі ризики неконтрольованого розвитку штучного інтелекту, етичні питання використання штучного інтелекту, відповідальність за свої дії, пошук рішень для забезпечення безпечного та етичного розвитку штучного інтелекту.

Вітаємо наших студентів і бажаємо їм подальших успіхів!!!