Укр.

Вступ 2024: Вступай на кафедру Інтернет-технологій та здобувай професію майбутнього!!!

10:33, 15-06-2023

ПРОДОВЖУЄМО ОГЛЯД ІТ-ПРОФЕСІЙ РАЗОМ З КАФЕДРОЮ ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЙ!

Знайомство з ІТ-сферою варто починати з огляду існуючих і затребуваних професій на ринку праці.

Представимо списки професій, які можна зустріти у більшості ІТ-компаній. Причому прийнято використовувати англомовні назви більшості посад.

Підтримка проектів

• Адмін – займається підтримкою роботи локальної мережі та програмного забезпечення в компанії.
  • DevOps – забезпечує роботу серверів, обслуговує і налаштовує хмарні сервіси, доступність та ефективну роботу проєктів з високою навантаженістю.

Відділ дизайну

• UX (User Experience) Designer – відповідає за зручність продукту для користувачів.
  • UI (User Interface) Designer – відповідає за візуальну частину продукту.
  • Graphic Designer – робить дизайн логотипів, брендінг, малює банери для соціальних мереж, іллюстрації та інше.
  • Product Designer – розробляє дизайн для окремого продукту.
  • Motion Designer – працює з інтерактивними елементами продукту.
  • VR/AR Designer – дизайнер займається розробкою продуктів для віртуальної чи розширеної реальності.
  • Art-Director – керівник відділу дизайну.

Відділ розробки

• Web-розробники – розробляють сайти для Інтернету.
  • Mobile-розробники – створюють програми для смартфонів.
  • Frontend Developer – відповідає за розробку частини сайту, з якою працює користувач. Впроваджує візуальний вигляд інтерфейсу відповідно до дизайну.
  • Backend Developer – розробляє усю внутрішню механіку роботи сайту.
  • Tech Lead / Team Lead – лідер команди розробки.

ХОЧЕШ ЗАЙМАТИ ОДНУ З НАЗВАНИХ ПОСАД ВСТУПАЙ НА КАФЕДРУ ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЙ!!!