Укр.

Вступ 2024: Кафедра Інтернет-технологій запрошує майбутніх абітурієнтів на навчання на 2023-2024 навчальний рік!

11:30, 22-06-2023

НАШІ НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ТИХ,
ХТО ХОЧЕ НЕ ТІЛЬКИ ОТРИМАТИ ДИПЛОМ,
А Й СТАТИ СПРАВЖНІМ ПРОФЕСІОНАЛОМ!

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

1. Гарантований вступ на контракт без НМТ/ЗНО лише за мотиваційним листом.
  2. Навчальний процес на кафедрі складається з 50% теорії та 50% практики, що дозволяє оволодіти не тільки теоретичними знаннями, а і практичними уміннями і навичками для ефективного працевлаштування в одній з компаній-партнерів кафедри.
  3. Посилено вивчається англійська мова для того, щоб випускники були затребуваними при працевлаштуванні.
  4. Завдяки співпраці кафедри з компаніями-партнерами кожна компанія надіє випускнику можливість працевлаштування на перше високооплачуване робоче місце, що дозволить випускнику будувати власне успішне майбутнє.
  5. НАШ ДЕВІЗ «БЕЗ ВОДИ»!!! Студенти вже на першому курсі вивчатимуть такі навчальні дисципліни: «Сучасні Інтернет-технології», «Основи інформаційних та комунікаційних технологій», «Побудову та аналіз алгоритмів», «Технології програмування», «Комп’ютерну логіку і дискретні структури», «Інженерну і комп’ютерну графіку».

ДЛЯ ГАРАНТОВАНОГО ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ У 2023 р. ЗВЕРТАЙТЕСЯ:

Завідувач кафедри ІТ Корецька Вікторія Олександрівна

к.п.н., доцент