Укр.

Кафедра Інтернет-технологій знайомить з сучасними тенденціями розвитку інтернету та соціальних мереж

15:45, 05-07-2023

Наприкінці січня 2023 року дослідні групи з Meltwater та We are social підготували вичерпний звіт, у якому поділилися інформацією про найбільш значущі тенденції в цифровому просторі сучасності та статистикою кількості часу проведеного користувачами в мережі.

Важливий тренд - кількість часу, проведеного користувачами в мережі, знижується!

Попри стрімке зростання кількості користувачів Інтернету, ми з вами стали проводити в Мережі на 5% менше часу. За даними GWI, середньостатистичний інтернет-користувач скоротив час, який проводить у мережі, в середньому на 20 хвилин на добу.

Але загалом світ так само активно йде в онлайн. Згідно з дослідженнями GWI, головні цілі використання інтернету сучасниками такі:

• Пошук інформації – 57,8%;
  • Зв’язок з друзями та сім’єю – 53,7%;
  • Вивчення новин та поточних подій – 50,9%;
  • Перегляд відео – 49,7%.

Що стосується найчастіше використовуваних онлайн-сервісів, опитування показують такі цифри:

• Чати та месенджери – 94,8%;
  • Соціальні мережі – 94,6%;
  • Пошукові системи та веб сайти – 81,8%;
  • Покупки, аукціони або оголошення – 76%

Сьогодні середньостатистичний інтернет користувач проводить у соціальних мережах близько 2,5 години на день. А це найвищий показник за весь час. Відрізняється й середній вік користувачів популярних соцмереж. Наприклад основна аудиторія Instagram – це люди від 16 до 24 років, у Facebook найчисленніша аудиторія – люди віком 45-54 років.

Очевидно, що соціальні платформи й надалі розширюватимуть свій вплив на життя. Вони вже зараз змінюють те, де і як ми шукаємо інформацію, як ухвалюємо ті, чи інші рішення. Ми з вами живемо в епоху глобальних змін діджитал-середовища, і цілком можливо, що наша взаємодія з Інтернет-середовищем зміниться до невпізнання.

Хочеш знати більше?!

ВСТУПАЙ НА КАФЕДРУ ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЙ!!!