Укр.

Перша студентська осінь!

16:36, 10-10-2023

ЗНАЙОМСТВО З УНІВЕРСИТЕТОМ ТА МІСТОМ ТРИВАЄ!

Вступ до університету, початок навчання – це складний, цікавий процес в житті кожного студента. Це і новий вид діяльності, нові умови життя в непростий час воєнного стану. Звичайно, першокурсники почуваються дещо розгублено і від колективу кафедри залежить їх адаптація до студентського колективу університету.

Студенти першого курсу познайомилися зі структурними підрозділами університету. Колектив викладачів і студентів Навчально-наукового інституту телекомунікацій тепло прийняв у свою освітню родину нових членів.

Перше знайомство студентів відбулося в живописному і затишному районі міста Києва на Солом’янці. Навчальний корпус університету оточений зеленою зоною Солом’янського ландшафтного парку з одного боку і парком відпочинку Зерова з іншого.

Попереду у наших студентів ще багато приємних, і сподіваємося великих відкриттів, та шансів скористатися перевагами обраної ними спеціальності Інтернет-технології.

А сьогодні у житті наших першокурсників триває перша студентська осінь!