Укр.

Інтернет-технології як невід’ємна частина життя

11:56, 05-12-2023

Сьогодні неможливо уявити життя без новітніх технологій, а особливо – без Інтернету. Інтернет-технології глибоко вкорінилися в кожну сферу існування людини.

Неочевидні речі і явища, які існують завдяки Інтернету:

Банківська пластикова картка – це символ кардинальних змін в банківській системі. Завдяки Інтернету існують банкомати, касові термінали, Інтернет-перекази, Інтернет-банкінг тощо.
Сканер штрих-кодів у супермаркеті, термінали самообслуговування, програми складського обліку, сервіси електронного документообігу – це нове обличчя сучасної торгівлі.
Інтернет речей та розумний будинок, в майбутньому нас чекають розумні міста.
Продаж електронних копій – можливість багаторазового продажу одного і того ж товару (електронна книга, фотографія, фільм тощо).
Google Maps – карта у смартфоні.
Інтернет-професії – SMM-спеціаліст, розробник мобільних додатків. UI/UX-дизайнер, програмісти. На сьогодні у світі існує більше 100 Інтернет-професій.
Віддалена робота – одне з найулюбленіших нововведень офісних працівників.
Новий словник – окремий словник Інтернет-термінів: «контент», «онлайн», «тіктокер», «фейспалм» та інші.
Символьна абетка – символічний ряд збагатився новими знаками.
Віртуальні друзі по всьому світу. В мережі можна дружити, спілкуватися, закохуватися, не виходячи з дому.

Цей перелік можна продовжувати, бо Інтернет-технології захопили всі грані життя сучасної людини.

І світ був би іншим і ми були б іншими.