Укр.

«Кар’єра в ІТ» починається на кафедрі Інтернет-технологій

11:59, 19-12-2023

Україна вже давно займає позиції одного з головних гравців на світовій технологічній арені. Сьогодні в Україні налічується більше 200 000 розробників програмного забезпечення. Це і розвиток технологічних стартапів, збільшення потоку інвестицій тощо.

ІТ – це глобальна сфера відкрита не лише для програмістів. В кожній провідній ІТ-компанії працюють:

• акаунт-менеджери – це менеджери по роботі з клієнтами;
  • продакт-менеджери – фахівці, які розробляють новий продукт компанії;
  • проєкт-менеджери – фахівці, які відповідають за взаємодію з клієнтом та командою;
  • дизайнери – розробка дизайну інтерфейсу, макету продукту;
  • QA-тестувальники відповідають за тестування програмного комплексу;
  • системні адміністратори відповідають за коректну роботу комп’ютерної техніки та програмного забезпечення;
  • Інтернет-маркетологи – експерти, які просувають ІТ-продукт.

З чого розпочати?

Звичайно перший щабель до Успіху – це здобуття якісної освіти в одному з найрейтинговіших ВНЗ України – Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій на кафедрі Інтернет-технологій!!!

Ви можете опанувати майбутню професію разом з нами!!!

Чекаємо Вас на навчання на кафедрі ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЙ!!!