Укр.

Продовжуємо знайомство з викладачами кафедри інтернет-технологій

13:13, 02-01-2024

Продовжуємо знайомство з викладачами кафедри Інтернет-технологій Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Знайомимося з доцентом кафедри Трінтіною Наталею Альбертівною.

Трінтіна Наталя Альбертівна, кандидат технічних наук, доцент кафедри. В своїй викладацькій практиці застосовує традиційні та новітні методики, які дозволяють досягти ефективних результатів в роботі зі студентами. Викладає такі навчальні дисципліни як «Технології програмування» і «Побудова та аналіз алгоритмів». Успішно долучається до розробки навчально-методичних матеріалів для успішної реалізації освітньо-професійної програми Інтернет-технології. Пані Наталя не втомлюється вчитися, має сертифікати від Python School і PYTHON INSTITUTE.

Наталя Альбертівна є куратором першого курсу групи ІТД 11. З розумінням ставиться до того, що перед нею не інфальтивні діти, а дорослі люди, які знають, чого прийшли до університету. Як куратор вона не повчає, не наставляє, не надоумлює, а спрямовує кожного студента, пояснює незрозумілі речі, радить, куди звернутися студенту з різних питань. Студенти-першокурсники люблять пані Наталю за постійний оптимізм і нескінченні цікаві життєві історії.

Приходьте навчатися на кафедру Інтернет-технологій і ми поділимося з вами своїм досвідом.

Знайомство з іншими викладачами кафедри ДАЛІ БУДЕ…

Чекаємо Вас на навчання на кафедрі Інтернет-технологій!!!