Укр.

Продовжуємо знайомство з викладачами кафедри Інтернет-технологій

11:09, 10-01-2024

Продовжуємо знайомство з викладачами кафедри Інтернет-технологій Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Знайомимося з доцентом кафедри Компаном Сергієм Володимировичем.

Компан Сергій Володимирович, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри. Студенти знають, що найкращі викладачі – це практики. Таким є пан Сергій, представник міжнародної компанії Inango Ukraine. Він дає найцінніші, наближені до «бойових» умов знання. І з цим важко не погодитися.

Сергій Володимирович працює за принципом, що навчати – це цікаве заняття, нудьгувати майже немає часу. Спілкування зі студентами – це чудовий досвід. Він вміє розпізнати енергію, налаштуватися на хвилю аудиторії, щоб інтерпретувати та презентувати матеріал доречно конкретній групі. Тому в процесі навчання розвивається не лише група студентів, а й сам викладач.

Сергій Володимирович має багаторічний практичний досвід роботи системним адміністратором в провідних компаніях України.

Пан Сергій активно займається волонтерською діяльністю за що має Подяку від Київської міської військової адміністрації.

ВАМ СТАЛО ЦІКАВО?!

То запрошуємо Вас на навчання на кафедру Інтернет-технологій і ми поділимося з вами своїм досвідом.

Знайомство з іншими викладачами кафедри ДАЛІ БУДЕ…

Чекаємо Вас на навчання на кафедрі Інтернет-технологій!!!