Чому ми вивчаємо мову Java?

10:38, 06-02-2024

Чому саме Java?

Java – це високорівнева мова програмування загального призначення, яка займає лідируючі позиції в різних рейтингах. Вона використовується для розробки серверних програм, веб-додатків і навіть ігор. Одна з головних переваг Java – кросплатформеність. Завдяки Java Virtual Machine код написаний цією мовою може запускатися практично в будь-якому середовищі. До її сильних сторін можна віднести стабільність, безпеку, зворотну сумісність і відносно простий синтаксис.

Java відносно проста у вивченні завдяки зрозумілому синтаксису. Багато великих проектів використовують Java через зворотну сумісність, яка гарантує коректну роботу коду незважаючи на вихід оновлень. Крім того, мова містить велику кількість бібліотек, що дозволяє вирішувати типові завдання, середовища розробки та фреймворки для реалізації проектів різних форматів та складності, що є необхідним в робототехніці.

Чому Ви навчитеся?

• Програмувати мовою Java.
  • Читати та розуміти програмний код на Java.
  • Ознайомитеся з повним циклом розробки програмних продуктів – від планування до тестування.
  • Підключати бібліотеки для вирішення завдань контролю та управління роботами.
  • Освоїте фреймворк Spring, призначений для розробки веб-програм і додатків для Android смартфонів.
  • Створюватиме реальні власні проекти, які ви зможете в подальшому додати до свого приватного портфоліо.

Все це і багато іншого Ви взнаєте і навчитесь на кафедрі Робототехніки та технічних систем.