Здобутки наших студентів

17:49, 08-02-2024

Студенти Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій прийняли участь в Міжнародному бліц-турнірі з шахів – «Меморіал пам’яті Анатолія Франкова».

Турнір проходив у м. Києві і зміг прийняти 48 шахістів з двох федерацій: України та Чехії. Склад учасників був достатньо сильним і складався з 3-х міжнародних гросмейстерів, 8-ми міжнародних майстрів спорту, 4-х майстрів спорту України, 26 кандидатів у майстри спорту України та 6-ти першорозрядників, серед яких були і наші спортсмени – шахісти ДУІКТ – Тищенко Валерія (1 розряд з шахів, група ТСД-23) та Столяров Артем (1 розряд з шахів, група БСД-24).

Шахісти ДУІКТ вперше приймали участь у такому турнірі, готувались ретельно і старанно. В результаті вони змогли показати достойний результат:

• Тищенко Валерія набрала 5 очок з 11
  • Столяров Артем набрав 4,5 очок з 11.

Тренером студентів та головним суддею турніру такого рівня був міжнародний арбітр ФІДЕ, кандидат у майстри спорту України з шахів, завідувач кафедри Робототехніки та технічних систем Пепа Юрій Володимирович.

Якщо у Вас є бажання вчитись на кафедрі Робототехніки та технічних систем і займатись спортом, то вступайте до нашого університету. Спортивну секцію з шахів в університеті очолює саме завідувач кафедри Пепа Ю.В.