Бажаєте самостійно навчитись паяти радіоелектронні схеми, програмувати мікроконтролери?

09:09, 15-02-2024

На кафедрі  Робототехніки та технічних систем працює гурток

Студенти першого курсу цікавляться новинками науки та електроніки і бажають самостійно навчитись паяти радіоелектронні схеми, програмувати мікроконтролери, розробляти і збирати власні блоки та вузли складної електроніки. Для цього на кафедрі Робототехніки та технічних систем запрацював гурток, який об’єднав однодумців та ентузіастів з бажанням вчитися чомусь новому у досвідчених викладачів.

Студенти самостійно вчяться працювати паяльною станцією, роблять перші кроки, більш досвідчені – паяють числовий чотиризначний таймер на базі мікроконтролера та налагоджують схему, користуючись вимірювальним обладнанням.

У них ще все попереду і ніколи не пізно вчитися чомусь новому!

Якщо у Вас є бажання вчитись разом з нами і знайомитись з новими технологіями, то чекаємо Вас на кафедрі Робототехніки та технічних систем в ДУІКТ.