XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Робота із студентами

Умови формування ринку праці в Україні ставлять перед сучасними спеціалістами особливі задачі, спрямовані на прискорення виконання важливого політичного завдання - інформатизації держави, входження до глобальної інформаційної інфраструктури та побудови Глобального інформаційного суспільства. Тому комплекс вимог сприяє та визначає основні напрямки підготовки висококваліфікованих фахівців для однієї з найбільш динамічних та перспективних галузей народного господарства України - телекомунікацій. Наш навчальний заклад особливий - готує спеціалістів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Науково-педагогічними працівниками (НПП) кафедри інформаційно-комунікаційних технологій ведеться активна робота з студентами різних напрямів підготовки. Значна увага приділяється науковій роботі студентів. Перші навички з наукової роботи студенти отримують при виконанні курсових проектів (робіт) та робіт за індивідуальними завданнями. Студенти старших курсів виконують дипломні та магістерські роботи за тематикою актуальних інноваційних технологій та їх впровадження в телекомунікаційні мережі України.

Під керівництвом НПП кафедри студенти та аспіранти готуються до участі у: науково-технічних конференціях різних рівнів, семінарах, «круглих столах», олімпіадах. Так у нашому університеті щорічно проводиться Міжнародна науково-технічна конференція студентства та молоді „Світ інформації та телекомунікацій”.

Щорічно студенти беруть активну участь в роботі студентської олімпіади Університету з навчальної дисциплін, закріплених за кафедрою, всеукраїнської студентської олімпіади і Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та конкурсу МТС. Кращі студенти нагороджуються підручниками та монографіями видань кафедри.

Наукові роботи студентів публікуються у збірниках матеріалів конференцій, а деякі роботи рекомендуються до опублікування у науковому журналі „Вісник” Державного університету телекомунікацій.

НПП кафедри приймає активну участь у проведенні усіх заходів факультету, ННІТІ, ДУТ спрямованих на підвищення навчання, дисципліни, моралі та патріотичної свідомості студентської молоді. Куратори проводять роботу в навчальних групах, підтримують зв’язки з батьками студентів.

Формування контингенту студентів здійснюється у відповідності до прийнятих в Університеті процедур професійної орієнтації випускників шкіл та навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації і конкурсного відбору абітурієнтів, у тому числі і тих, які закінчили підготовчі курси при Університеті. Високий вступний конкурс дозволяє відібрати для навчання молодих людей з високим рівнем початкової підготовки, здатних ефективно засвоювати знання та формувати відповідні фахові вміння.

Викладачі кафедри проводять планову профорієнтаційну роботу в школах м. Києві та Київській області з метою виявлення потенційних абітурієнтів для вступу до Університету. Кафедра бере активну участь у проведенні “Дня відкритих дверей” в Університеті.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська 7, каб. 213
Тел. (044) 249–29–10; 9–10,
E-mail:  kafedraIK@i.ua

Переглядів: 4 808