Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Робота із студентами

Умови формування ринку праці в Україні ставлять перед сучасними спеціалістами особливі задачі, спрямовані на прискорення виконання важливого політичного завдання - інформатизації держави, входження до глобальної інформаційної інфраструктури та побудови Глобального інформаційного суспільства. Тому комплекс вимог сприяє та визначає основні напрямки підготовки висококваліфікованих фахівців для однієї з найбільш динамічних та перспективних галузей народного господарства України - телекомунікацій. Наш навчальний заклад особливий - готує спеціалістів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Науково-педагогічними працівниками (НПП) кафедри інформаційно-комунікаційних технологій ведеться активна робота з студентами різних напрямів підготовки. Значна увага приділяється науковій роботі студентів. Перші навички з наукової роботи студенти отримують при виконанні курсових проектів (робіт) та робіт за індивідуальними завданнями. Студенти старших курсів виконують дипломні та магістерські роботи за тематикою актуальних інноваційних технологій та їх впровадження в телекомунікаційні мережі України.

Під керівництвом НПП кафедри студенти та аспіранти готуються до участі у: науково-технічних конференціях різних рівнів, семінарах, «круглих столах», олімпіадах. Так у нашому університеті щорічно проводиться Міжнародна науково-технічна конференція студентства та молоді „Світ інформації та телекомунікацій”.

Щорічно студенти беруть активну участь в роботі студентської олімпіади Університету з навчальної дисциплін, закріплених за кафедрою, всеукраїнської студентської олімпіади і Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та конкурсу МТС. Кращі студенти нагороджуються підручниками та монографіями видань кафедри.

Наукові роботи студентів публікуються у збірниках матеріалів конференцій, а деякі роботи рекомендуються до опублікування у науковому журналі „Вісник” Державного університету телекомунікацій.

НПП кафедри приймає активну участь у проведенні усіх заходів факультету, ННІТІ, ДУТ спрямованих на підвищення навчання, дисципліни, моралі та патріотичної свідомості студентської молоді. Куратори проводять роботу в навчальних групах, підтримують зв’язки з батьками студентів.

Формування контингенту студентів здійснюється у відповідності до прийнятих в Університеті процедур професійної орієнтації випускників шкіл та навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації і конкурсного відбору абітурієнтів, у тому числі і тих, які закінчили підготовчі курси при Університеті. Високий вступний конкурс дозволяє відібрати для навчання молодих людей з високим рівнем початкової підготовки, здатних ефективно засвоювати знання та формувати відповідні фахові вміння.

Викладачі кафедри проводять планову профорієнтаційну роботу в школах м. Києві та Київській області з метою виявлення потенційних абітурієнтів для вступу до Університету. Кафедра бере активну участь у проведенні “Дня відкритих дверей” в Університеті.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою

Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Отримати консультацію
у завідуючого кафедрою
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до Державного університету телекомунікацій
Ваш запрос успешно отправлен

Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська 7, каб. 213
Тел. (044) 249–29–10; 9–10,
E-mail:  kafedraIK@i.ua

Презентація кафедри

Завантажити буклет
Переглядів: 4 538
^