XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Штучного інтелекту

Загальна інформація

Науково-педагогічний склад
Новини та подіі
Бібліотека
Запрошуємо на навчання
Контактна інформація
Отримати консультацію
Чому саме ДУТ?
Інноваційні зміни, втілені на кафедрі
Дистанційне навчання

Загальна інформація

Кафедра Штучного інтелекту здійснює навчання студентів за спеціальністю 122 – Комп’ютерні науки (Освітньо-професійна програма «Штучний інтелект».

На даний час технології штучного інтелекту використовуються практично у всіх сферах, включаючи ІТ, транспортну, медичну, фінансову, промислову і т.д., тому зростає попит на кваліфікованих фахівців, здатних вирішувати складні задачі, пов’язані зі створенням та навчанням штучних нейронних мереж, розпізнаванням мови та зображень, аналізу великого обсягу даних.

Розвиток штучного інтелекту призведе до покращення процесів управління, розвитку відносин виробників зі споживачами, оптимізації всіх бізнес-процесів, вдосконаленню планування та кадрової роботи. У найближчому майбутньому людину будуть оточувати все більше «розумних речей» за допомогою яких можливо буде вирішувати багато задач з високою швидкістю і точністю.

Кафедра Штучного інтелекту готує фахівців з розробки інформаційних технологій для управління складними системами і процесами різного призначення.

Компанії-партнери кафедри Штучного інтелекту

Завдяки плідним відносинам кафедри Штучного інтелекту з компаніями-партнерами «Хуавей», «CISCO», «Lifecell» студенти мають можливість вдосконалити професійні компетенції, наблизитися до світових вимог роботодавців та викликів сьогодення, бути обізнаними з інноваційними напрямками діяльності компаній.

Кафедрою заключенні договори про співпрацю з компаніями «Українські системні інновації», Інститут проблем штучного інтелекту, «Антек-Телеком», «Пауер-Експерт», які є потенційними роботодавцями для студентів кафедри, де вони мають можливість проходити стажування з подальшим працевлаштуванням.

При добросовісному навчанні випускники кафедри Штучного інтелекту зможуть побудувати успішну кар’єру та забезпечити собі гідне фінансове майбутнє.

Кафедра Штучного інтелекту – це сучасна кафедра з прогресивним підходом у викладанні дисциплін на якій проводиться відмінна теоретична та практична підготовка студентів враховуючи останні досягнення науки і розвиток технологій.

Теоретична підготовка - 33%

Практична підготовка - 67%

Випускники кафедри, які відмінно все знають теоретично та вміють відмінно працювати практично повною мірою відповідають потребам сучасного ринку праці та із задоволенням приймаються компаніями на роботу.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відмінна підготовка студентів кафедри стала можливою завдяки укомплектуванню кафедри високопрофесійними викладачами та кращими працівниками компаній-партнерів кафедри. Вони надають нашим студентам теоретичні знання та практичні уміння і навики їх використання при роботі на обладнанні останнього покоління, апаратно-програмних комплексах та програмному забезпеченні компаній партнерів кафедр – потенційних роботодавців.

Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Навчальні лабораторії кафедри Штучного інтелекту оснащені сучасним апаратним та програмним забезпеченням, яке дозволяє у повному обсязі надати студенту кафедри практичні вміння і навики по спеціальності кафедри.

 
 

В межах навчального процесу, студенти кафедри, які добросовісно навчались і опанували знання з дисциплін освітньої програми можуть пройти тест і отримати міжнародні сертифікати від компаній-партнерів кафедри, які підтверджують практичні знання за напрямком HCIA-AI (Штучний інтелект) від компанії «Huawei» та PCAP: основи програмування на Python від компанії CISCO.

Сертифікати, надають право на отримання першого високооплачуваного робочого місця.

Сертифікати від компаній-партнерів кафедри

Кафедра Штучного інтелекту здійснює набір на 1-й та 2-й курси.

На 1-й курс є 90 ліцензійних місць на денну форму навчання та 30 ліцензійних місць на заочну форму навчання.

Для вступу на 1-й курс на навчання за освітньо-професійною програмою «Штучний інтелект» необхідно скласти ЗНО з наступних предметів:

При виборі бюджетної або контрактної форми навчання

Спеціальність освітнього ступеня бакалавра

Спеціалізація (освітня програма)

Перелік конкурсних предметів

код

назва

Перший предмет

Другий предмет

Третій предмет

122

Комп’ютерні науки

Штучний інтелект

Українська мова (українська мова і література)

Математика

Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

 

При виборі тільки контрактної форми навчання

Спеціальність освітнього ступеня бакалавра

Спеціалізація (освітня програма)

Перелік конкурсних предметів

код

назва

Перший предмет

Другий предмет

Третій предмет

122

Комп’ютерні науки

Штучний інтелект

Українська мова (українська мова і література)

Історія України

Математика або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

 

Для вступу на 2-й курс на навчання за освітньо-професійною програмою «Штучний інтелект» необхідно мати диплом молодшого спеціаліста (будь-якої спеціальності), здати іспит за спеціальністю та подати заяву на вступ до університету.

До заяви додаються:

  1. Копія паспорту.
  2. Копія ідентифікаційного коду.
  3. Оригінал (копія) диплому молодшого спеціаліста та додатку до нього.
  4. Копія ЗНО з української мови та ЗНО з математики або історії України.
  5. Копія приписного свідоцтва (військового квитка).
  6. 4 фотокартки 3х4 см.
  7. Копії пільгових документів.
     

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною

Вартість навчання

БАКАЛАВР (Денна форма навчання) - 21000 грн. в рік

БАКАЛАВР (Заочна форма навчання) - 14300 грн. в рік

Вартість навчання в Державному університеті телекомунікацій за освітньо-професійною програмою «Штучний інтелект» значно нижча ніж у КПІ -25900 грн. на рік та НАУ -25700 грн. на рік.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

 

Контакти для зворотного зв’язку з завідувачем кафедрою Штучного інтелекту для обговорення та вирішення додаткових питань, які виникнуть у вступника чи його батьків.

Завідувач кафедри Штучного інтелекту,
к.т.н., доцент Зінченко Ольга Валеріївна

Email: ZinchenkoOV@gmail.com
телефон: +38 (063) 350-32-63
Viber / Telegram: +38 (063) 350-32-63

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 217
тел.  (044) 249-25-24

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 24 172