Державний Університет Телекомунікацій

Навчання студентів - Факультет Інформаційних технологій

Вітаємо студентів магістрів, які отримали дипломи з відзнакою!

Спеціалізація Інформаційні мережі зв’язку

  1. Бурліцька Алла Іванівна
  2. Криворот Ігор Анатолійович
  3. Овчаренко Анастасія Сергіївна
  4. Терещук Роман Сергійович

Спеціалізація Комп’ютерні системи та мережі

  1. Березнюк Андрій Володимирович
  2. Голоско Євгеній Вікторович         
  3. Денейко Вадим Євгенович
  4. Каптелін Сергій Олександрович

Вітаємо студентів з успішною здачею сесії!

По закінченню зимової сесії 2017-2018 навчального року, хочемо відмітити та привітати студентів, які здали усі предмети на оцінки «Відмінно» а сама:

ІСД-11

  1. Бригинець О.С.
  2. Пінчук Д.В.

КСД-33

  1. Бученко  І.А.

ПД-11

  1. Добридіна В. Є.
  2. Слободяник В.В.

ІМД-31

  1. Матвієнко О.О.

КІД-11

  1. Поліщук Є.А.

ІМД-32

  1. Брезіцький С.М.

КІД-12

  1. Білоус М.Л.
  2. В’юннік Ю.О.
  3. Медведецький В.Ю.
  4. Ополончик В.В.

ІМД-41

  1. Головко А.П.
  2. Жила Т.М.
  3. Камнєва М.В.
  4. Кравченко Р.С.
  5. Нікітенко О.Р.
  6. Сагайдак В.А.
  7. Уманець О.О.
  8. Шаповал Б.С.

САД-11

  1. Довгун А.О.
  2. Ящук Ю.Р.

ПД-41

  1. Білова А.О.

ПД-21

  1. Кутц А.В.

ІМД-42

  1. Терещенко І.К.

ПД-22

  1. Гнатюк В.І.

КСД-41

  1. Зайченко Є.А.
  2. Зільберштейн В.В.
  3. Курочкіна М.Г.
  4. Манелюк А.О.
  5. Шаговий О.В.

ПД-23

  1. Боярський О.В.

КСД-42

  1. Ставицька Ю.В.

ПД-32

  1. Красюк І.В.

КСДМ-51

  1. Андреєв А.А.
  2. Хобта Б.М.
  3. Хобта П.М.

КСД-31

  1. Солопова Д.О.
  2. Тимощук А.О.

КСДМ-52

  1. Чумак Д.Є.

КСД-32

  1. Кузьменко М.М.
 

 

Вітаємо та бажаємо подальшого успіху у навчанні!


16 та 17 січня відбувся захист магістерських робіт студентів факультету Інформаційних технологій за спеціальностіми:

  • Комп’ютерна інженерія, спеціалізація Комп'ютерні системи та мережі,
  • Телекомунікації та радіотехніка, спеціалізація Інформаційні мережі зв’язку.

На захисті студенти представляли інноваційні рішення задач у галузі ІТ.

Членами комісій були керівники організацій галузі інформаційних технологій та викладачі нашого Університету.

У результату захисту магістерських робіт студенти отримали наступні оцінки:

  • "Відмінно" - 30 студентів,
  • "Добре" - 43 студенти,
  • "Задовільно" - 7 студентів,
  • "Незадовільно" - 2 студенти.

Вітаємо з захистом!


Шановні студенти факультету ІТ

В розкладі занять з’явились відомості про сесію

Здача заліків відбудеться на останній парі предмету а екзаменів у період  з 09.01.2018 по 19.01.2018 року

Бажаємо вам з легкістю пройти цей період і отримати гарні оцінки!


Вітаємо студентів відмінників нашого факультету, які здали зимову сесію 2017 на відмінно і отримали всі п’ятірки!

Студенти відмінники напряму Телекомунікації:

Заїка Максим Андрійович 

ІМД-21

 

Храпова  Тетяна  Костянтинівна

ІМД-31

Матвієнко Олег Олегович 

ІМД-21

Грицевич  Вікторія  Іванівна

ІМД-32

Головко Анна Петрівна

ІМД-31

Нідзельська  Анастасія  Русланівна

ІМД-32

Жила  Тетяна  Миколаївна

ІМД-31

Шевченко  Ольга  Олексіївна

ІМД-32

Камнєва  Марина  Віталіївна

ІМД-31

Скаба Світлана  Миколаївна

ІМД-43

Нікітенко  Олександр  Русланович

ІМД-31

Криворот Ігор Анатолійович

ІМДМ-51

Сагайдак  Віктор  Анатолійович

ІМД-31

Овчаренко Анастасія Сергіївна

ІМДМ-51


 Студенти відмінники напряму Комп'ютерна інженерія:

Касинець Наталія Василівна

КСД-11

 

Лесько  Руслан  Анатолійович

КСД-32

Соколовський Ян Вадимович

КСД-11

Міщенко  Володимир  Костянтинович

КСД-32

Тищенко Сергій Вікторович

КСД-11

Ставицька Юлія Володимирівна

КСД-32

Ковальов Дмитро Олексійович

КСД-12

Блєднов  Олексій  Сергійович

КСД-41

Солопова Дарія  Олександрівна

КСД-21

Лисенко  Владислав  Олександрович

КСД-41

Зайченко  Євгеній  Анатолійович

КСД-31

Хобта  Богдан  Михайлович

КСД-41

Зільберштейн  Вікторія  Володимирівна

КСД-31

Хобта  Павло  Михайлович

КСД-41

Курочкіна  Марина  Георгіївна

КСД-31

Карпенко  Андрій  Олександрович

КСД-42

Манелюк  Андрій  Олександрович

КСД-31

Ковалевський  Артем  Анатолійович

КСД-42

Шаговий  Олександр  Віталійович

КСД-31

Чумак  Дмитро  Євгенійович

КСД-42

Галик  Андрій  Олександрович

КСД-32

Голоско Євгеній Вікторович

КСДМ-51

Григор`єв  Савелій  Іванович

КСД-32

 

Каптелін Сергій Олександрович

КСДМ-52

Іщенко  Юлія  Валеріївна

КСД-32

 

Федьоха Костянтин Юрійович

КСДМ-52


Вітаємо студентів-відмінників факультету Інформаційних технологій з завершенням зимової сесії 2016 року:

Студенти відмінники напряму Комп'ютерна інженерія:

КСД-11      Оніщук Павло Віталійович                               КСД-21      Манелюк  Андрій  Олександрович

КСД-21      Шаговий  Олександр  Віталійович                    КСД-31      Бурлій  Едуард  Степанович

КСД-31      Науменко  Назар  Андрійович                          КСД-32      Карпенко  Андрій  Олександрович

КСД-32      Ковалевський  Артем  Анатолійович                КСД-32      Чумак  Дмитро  Євгенійович

КСД-41      Березнюк Андрій Володимирович                   КСД-41      Голоско Євгеній Вікторович

КСД-42      Козенко Богдан Вікторович                            КСД-42      Солодкий Владислав Дмитрович

КСДС-51   Бурлака  Олександр  Володимирович              КСДС-51   Дубіщев  Владислав  Вікторович

КСДС-51   Лосєв  Микола  Олександрович                       КСДС-51   Олієвська  Надія Сергіївна

КСДМ-51  Берлог  Анатолій  Вячеславович                      КСДМ-51  Донченко  Максим  Анатолійович

КСДМ-51  Качурівський  Валентин  Сергійович

Студенти відмінники напряму Телекомунікації:

ІМД-21     Камнєва  Марина  Віталіївна                             ІМД-21      Чижевська  Марія  Анатоліївна

ІМД-22     Нідзельська  Анастасія  Русланівна                   ІМД-31      Бердник  Ірина  Ігорівна

ІМД-31     Герасімова  Анастасія  Костянтинівна               ІМД-32      Сердюк  Інна  Олегівна

ІМД-41     Каптелін Сергій Олександрович                       ІМД-41      Кононенко Владислав Вікторович

ІМД-41     Криворот Ігор Анатолійович                            ІМД-41      Овчаренко Анастасія Сергіївна

ІМДМ-51   Рибак Андрій Іванович

Студенти відмінники напряму Програмна інженерія:

ПД-11        Козиряцький  Антон  Павлович                     ПД-21        Ісса  Самі  Мохамедович

Бажаємо творчих успіхів у подальшому навчанні!


Вітаємо студентів магістрів спеціальності Інформаційні мережі зв’язку випуску 2016 року, які закінчили навчання з відзнакою:

  • Ананченко Віталій
  • Артюгін Олексій
  • Бондаренко Ірина
  • Довгаль Аліна
  • Лучкань Світлана
  • Микитишин Андрій
  • Пригорницька Людмила
  • Прокопенко В’ячеслав

 

Вітаємо вас з випуском, бажаємо успіхів у підкоренні нових вершин!


Девід Корона навчався на факультеті ІТ  отримав освітній ступень бакалавр за напрямом Комп’ютерна інженерія. Отримав грант на навчання в магістратурі у Мадридському університеті імені Карлоса III.(Іспанія)

Університет відомий міжнародною діяльністю, якістю викладання та науковими дослідженями. Університетські кампуси розташовані в трьох містах: Леганес, Хетафе і Кольменарехо.

 Університет носить ім'я короля Іспанії Карлоса III.

Бажаємо успіхів у подальшому навчанні!!!


Вітаємо студентів факультету Інформаційних технологій, що здали зимову сесію 2015 року на відмінно!

Бажаємо Вам подальших успіхів у навчанні та творчої наснаги!

Так тримати!!!

Студенти відмінники:

ІМД-12     Нідзельська Анастасія Русланівна

ІМД-31    Каптелін Сергій Олександрович

ІМД-31    Кононенко Владислав Вікторович

ІМД-31    Криворот Ігор Анатолійович

ІМД-31    Овчарнко Анастасія Сергіївна

ІМД-31    Овчаренко Марина Сергіївна

ІМДМ-51  Ананченко Віталій Євгенович

ІМДМ-51  Коробчук Світлана Олександрівна

ІМДМ-51  Микитишин Андрій Миколайович

КСД-31    Березнюк Андрій Володимирович                               КСД-31    Зайчук Наталья Олександрівна

КСД-32    Козенко Богдан Вікторович                                        КСД-32    Маркелов Микола Миколайович

КСД-32    Солодкий Владислав Дмитрович                                КСД-41     Гусаковський Антон Вікторович


В даний час на факультеті навчається близько 27 студентів з 5 країн світу.

Вітаємо студентів ФІТ, які здали зимову сесію 2013-2014н.р. на відмінно:

         Скрипаль М.О. – ІМД 12;                                       Скаба С.М. – ІМД 13;

         Вилегжаніна Н.С. – ІМД 31;                                   Солонько О.В. – ІМД 31;

         Ананченко В.Є. – ІМД 41;                                      Коробчук С.О. – ІМД 41;

         Аксьонов А.О. – ІМДМ 51;                                      Пилипчук О.О. – ІМДМ 51;

         Мельник М.С. – ІМДС 51;                                        Довженко Н.М.  - ІМДМ 61;

         Кальченко Х.С.  – ІМДМ 61;                                    Науменко Н.А. – КСД 11;

         Олієвська Н.С. – КСД 31;                                        Чук А.А. – КСД 41;

         Громницька Л.М. – КСДС 51;                                  Ставіцький А.В. – КСДС 51;

         Музалевський Є.В. – КСДМ 51;                                Бегліцов С.В. – КСДМ 51;

         Пташок О.В. – КСДМ 51.


Вітаємо студентів-випускників ННІТІ ФІТ 2014р., які отримали дипломи з відзнакою:

         Воробей Ю.О. – ІМДС 62;

         Криволап Д.О. – ІМДС 62;

         Майструк І.П. - ІМДС 62;

         Майструк М.П. - ІМДС 62;

         Гордієнко І.Ю. – КСДС 61.

Студенти: бакалаври, спеціалісти та магістри Нашого факультету успішно захистили дипломні роботи.

Члени комісій - керівники організацій сфери телекомунікацій, відзначили хорошу підготовку та чудові доклади cтудентів.

Вітаємо зі здачею!


Фотографії

Переглядів: 10 376
^