Державний Університет Телекомунікацій

Навчання студентів - Факультет Інформаційних технологій

Вітаємо студентів відмінників нашого факультету, які здали зимову сесію 2017 на відмінно і отримали всі п’ятірки!

Студенти відмінники напряму Телекомунікації:

Заїка Максим Андрійович 

ІМД-21

 

Храпова  Тетяна  Костянтинівна

ІМД-31

Матвієнко Олег Олегович 

ІМД-21

Грицевич  Вікторія  Іванівна

ІМД-32

Головко Анна Петрівна

ІМД-31

Нідзельська  Анастасія  Русланівна

ІМД-32

Жила  Тетяна  Миколаївна

ІМД-31

Шевченко  Ольга  Олексіївна

ІМД-32

Камнєва  Марина  Віталіївна

ІМД-31

Скаба Світлана  Миколаївна

ІМД-43

Нікітенко  Олександр  Русланович

ІМД-31

Криворот Ігор Анатолійович

ІМДМ-51

Сагайдак  Віктор  Анатолійович

ІМД-31

Овчаренко Анастасія Сергіївна

ІМДМ-51


 Студенти відмінники напряму Комп'ютерна інженерія:

Касинець Наталія Василівна

КСД-11

 

Лесько  Руслан  Анатолійович

КСД-32

Соколовський Ян Вадимович

КСД-11

Міщенко  Володимир  Костянтинович

КСД-32

Тищенко Сергій Вікторович

КСД-11

Ставицька Юлія Володимирівна

КСД-32

Ковальов Дмитро Олексійович

КСД-12

Блєднов  Олексій  Сергійович

КСД-41

Солопова Дарія  Олександрівна

КСД-21

Лисенко  Владислав  Олександрович

КСД-41

Зайченко  Євгеній  Анатолійович

КСД-31

Хобта  Богдан  Михайлович

КСД-41

Зільберштейн  Вікторія  Володимирівна

КСД-31

Хобта  Павло  Михайлович

КСД-41

Курочкіна  Марина  Георгіївна

КСД-31

Карпенко  Андрій  Олександрович

КСД-42

Манелюк  Андрій  Олександрович

КСД-31

Ковалевський  Артем  Анатолійович

КСД-42

Шаговий  Олександр  Віталійович

КСД-31

Чумак  Дмитро  Євгенійович

КСД-42

Галик  Андрій  Олександрович

КСД-32

Голоско Євгеній Вікторович

КСДМ-51

Григор`єв  Савелій  Іванович

КСД-32

 

Каптелін Сергій Олександрович

КСДМ-52

Іщенко  Юлія  Валеріївна

КСД-32

 

Федьоха Костянтин Юрійович

КСДМ-52


Вітаємо студентів-відмінників факультету Інформаційних технологій з завершенням зимової сесії 2016 року:

Студенти відмінники напряму Комп'ютерна інженерія:

КСД-11      Оніщук Павло Віталійович                               КСД-21      Манелюк  Андрій  Олександрович

КСД-21      Шаговий  Олександр  Віталійович                    КСД-31      Бурлій  Едуард  Степанович

КСД-31      Науменко  Назар  Андрійович                          КСД-32      Карпенко  Андрій  Олександрович

КСД-32      Ковалевський  Артем  Анатолійович                КСД-32      Чумак  Дмитро  Євгенійович

КСД-41      Березнюк Андрій Володимирович                   КСД-41      Голоско Євгеній Вікторович

КСД-42      Козенко Богдан Вікторович                            КСД-42      Солодкий Владислав Дмитрович

КСДС-51   Бурлака  Олександр  Володимирович              КСДС-51   Дубіщев  Владислав  Вікторович

КСДС-51   Лосєв  Микола  Олександрович                       КСДС-51   Олієвська  Надія Сергіївна

КСДМ-51  Берлог  Анатолій  Вячеславович                      КСДМ-51  Донченко  Максим  Анатолійович

КСДМ-51  Качурівський  Валентин  Сергійович

Студенти відмінники напряму Телекомунікації:

ІМД-21     Камнєва  Марина  Віталіївна                             ІМД-21      Чижевська  Марія  Анатоліївна

ІМД-22     Нідзельська  Анастасія  Русланівна                   ІМД-31      Бердник  Ірина  Ігорівна

ІМД-31     Герасімова  Анастасія  Костянтинівна               ІМД-32      Сердюк  Інна  Олегівна

ІМД-41     Каптелін Сергій Олександрович                       ІМД-41      Кононенко Владислав Вікторович

ІМД-41     Криворот Ігор Анатолійович                            ІМД-41      Овчаренко Анастасія Сергіївна

ІМДМ-51   Рибак Андрій Іванович

Студенти відмінники напряму Програмна інженерія:

ПД-11        Козиряцький  Антон  Павлович                     ПД-21        Ісса  Самі  Мохамедович

Бажаємо творчих успіхів у подальшому навчанні!


Вітаємо студентів магістрів спеціальності Інформаційні мережі зв’язку випуску 2016 року, які закінчили навчання з відзнакою:

  • Ананченко Віталій
  • Артюгін Олексій
  • Бондаренко Ірина
  • Довгаль Аліна
  • Лучкань Світлана
  • Микитишин Андрій
  • Пригорницька Людмила
  • Прокопенко В’ячеслав

 

Вітаємо вас з випуском, бажаємо успіхів у підкоренні нових вершин!


Девід Корона навчався на факультеті ІТ  отримав освітній ступень бакалавр за напрямом Комп’ютерна інженерія. Отримав грант на навчання в магістратурі у Мадридському університеті імені Карлоса III.(Іспанія)

Університет відомий міжнародною діяльністю, якістю викладання та науковими дослідженями. Університетські кампуси розташовані в трьох містах: Леганес, Хетафе і Кольменарехо.

 Університет носить ім'я короля Іспанії Карлоса III.

Бажаємо успіхів у подальшому навчанні!!!


Вітаємо студентів факультету Інформаційних технологій, що здали зимову сесію 2015 року на відмінно!

Бажаємо Вам подальших успіхів у навчанні та творчої наснаги!

Так тримати!!!

Студенти відмінники:

ІМД-12     Нідзельська Анастасія Русланівна

ІМД-31    Каптелін Сергій Олександрович

ІМД-31    Кононенко Владислав Вікторович

ІМД-31    Криворот Ігор Анатолійович

ІМД-31    Овчарнко Анастасія Сергіївна

ІМД-31    Овчаренко Марина Сергіївна

ІМДМ-51  Ананченко Віталій Євгенович

ІМДМ-51  Коробчук Світлана Олександрівна

ІМДМ-51  Микитишин Андрій Миколайович

КСД-31    Березнюк Андрій Володимирович                               КСД-31    Зайчук Наталья Олександрівна

КСД-32    Козенко Богдан Вікторович                                        КСД-32    Маркелов Микола Миколайович

КСД-32    Солодкий Владислав Дмитрович                                КСД-41     Гусаковський Антон Вікторович


В даний час на факультеті навчається близько 27 студентів з 5 країн світу.

Вітаємо студентів ФІТ, які здали зимову сесію 2013-2014н.р. на відмінно:

         Скрипаль М.О. – ІМД 12;                                       Скаба С.М. – ІМД 13;

         Вилегжаніна Н.С. – ІМД 31;                                   Солонько О.В. – ІМД 31;

         Ананченко В.Є. – ІМД 41;                                      Коробчук С.О. – ІМД 41;

         Аксьонов А.О. – ІМДМ 51;                                      Пилипчук О.О. – ІМДМ 51;

         Мельник М.С. – ІМДС 51;                                        Довженко Н.М.  - ІМДМ 61;

         Кальченко Х.С.  – ІМДМ 61;                                    Науменко Н.А. – КСД 11;

         Олієвська Н.С. – КСД 31;                                        Чук А.А. – КСД 41;

         Громницька Л.М. – КСДС 51;                                  Ставіцький А.В. – КСДС 51;

         Музалевський Є.В. – КСДМ 51;                                Бегліцов С.В. – КСДМ 51;

         Пташок О.В. – КСДМ 51.


Вітаємо студентів-випускників ННІТІ ФІТ 2014р., які отримали дипломи з відзнакою:

         Воробей Ю.О. – ІМДС 62;

         Криволап Д.О. – ІМДС 62;

         Майструк І.П. - ІМДС 62;

         Майструк М.П. - ІМДС 62;

         Гордієнко І.Ю. – КСДС 61.

Студенти: бакалаври, спеціалісти та магістри Нашого факультету успішно захистили дипломні роботи.

Члени комісій - керівники організацій сфери телекомунікацій, відзначили хорошу підготовку та чудові доклади cтудентів.

Вітаємо зі здачею!


Фотографії

Переглядів: 8 313
^