Навчально-науковий інститут Інформаційних технологій

Матеріальна база
Запрошуємо до навчання

Навчання студентів

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ С++ !!!

1 місце - Кавацюк Богдан Олегович, група ПД-32;

2 місце – Продан Андрій Віталійович, група ШІД-21;

3 місце - Шкляренко Владислав Володимирович, група ШІД-22;

Також, висловлюємо подяку їх викладачам Золотухіній О.А. та Кисіль Т.М.!

НАВЧАННЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ В КОМПАНІЇ ХУАВЕЙ

У цій програмі прийняли участь студенти нашого інституту, а саме Зубар Оля (ТСД-31), Буджак Данило (ІСД-32), Ребров Денис (ІСД-31) та Сторчак Діана (ПД-31). Протягом трьох місяців вони пройшли курс навчання по вивченню сучасним інформаційних технологій, успішно здали фінальний іспит та отримали запрошення на вільні вакансії в компанію Хуавей!

Вітаємо Халапову Софію Веніамінівну, студентку 2 курсу інституту ІТ, з отриманням стипендії Президента України у 2023 році!

Бажаємо подальших успіхів!

Щиро вітаємо студента Державного університету телекомунікацій, який виборов стипендію Президента України в 2021 році

Щороку кращих студентів закладів вищої освіти України нагороджують стипендією Президента України.

У 2021 році таким стипендіатом  став наш студент – Матвійчук Артем Миколайович, який навчається на 4 курсі за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення».

Пишаємося такими студентами.  Бажаємо натхнення і нових звершень!

Студентка нашого інститута приймала участь у освітній програмі "Seeds for the Future" від компанії Huawei та відвідала Китай!

Нещодавно студентка нашого інститута групи ІМДМ-51 Шевченко Ольга пройшла відбірковий тур у якому приймали участь 55 учасників з 39 ВУЗів

Він передбачає відбір найкращих студентів, які цікавляться інформаційно-комунікаційними технологіями , для навчальної поїздки до КНР.

Студентка прошла курс Китайської мови, отримала нові навички та знання з інформаційно-комунікаційних технологій та отримала сертифікат за програмою "Seeds for the Future".

Девід Корона навчався в інституті ІТ  та отримав освітній ступень бакалавр за спеціальністю Комп’ютерна інженерія. Отримав грант на навчання в магістратурі у Мадридському університеті імені Карлоса III. (Іспанія)

Університет відомий міжнародною діяльністю, якістю викладання та науковими дослідженями. Університетські кампуси розташовані в трьох містах: Леганес, Хетафе і Кольменарехо.

Університет носить ім'я короля Іспанії Карлоса III.

Бажаємо успіхів у подальшому навчанні!!!

Керівництво інституту

Директор інституту