Новини та події
Наші випускники
Каталог дисциплін вільного вибору
Запрошуємо до навчання

Вітаємо нашого студента Казнадєя Єгора, студента групи КІД-11, з перемогою у Чемпіонаті України з веслування академічного серед юніорів

Вітаємо нашого студента Омельянченка Максима, студента групи КСД-42, що займається пауерліфтингом та бажаємо досягнення нових вершин. Проте не забуваємо про вже досягнуті:

Чемпіон Європи з жиму лежачи в Федерації UPC (Ukrainian Powerlifting Committee)
Срібний призер Чемпіоната України в цій же федерації
Золотий призер "Відкритого Кубка Києва"
Багатократний переможець обласних змагань
Майстер спорту
Встановив рекорд України у ваговій категорії до 60 кг в жимі лежачи з результатом 112.5 кг, на турнірі "3-тій відкритий "Кубок Зв'ягеля"" в Новограді-Волинському

Студент групи ПД-21  Гончар Едуард неодроразовий чемпіон по грі в швидкі шашки!
13 жовтня 2018 року у РШШШ "Авангард" відбувся чемпіонат Києва зі швидких шашок.

Едуард вкотре зайняв призове місце!

Вітаємо з перемогою!

Студент нашого факультету - Кожухівський Ярослав, який навчається в групі ПД-41 не одноразово перемагає на чемпіонатах України і міста Києва по тяжкій атлетиці.

Вітаємо з перемогою та бажаємо займати тільки перші місця!

В університеті відбулися змагання з армреслінгу на першість у двох вагових категоріях: до 80 кг та понад 80 кг.

У ваговій категорії до 80 кг студенти нашого факультету зайняли такі призові місця:

• 1 місце - Дяченко Дмитро КСД-22;
  • 3 місце - Ворохоб Максим ІМД-32.

У ваговій категорії понад 80 кг наш студент Максим Донченко КСДМ-51 зайняв 3 призове місце.

Вітаємо наших студентів зі здобуттям призових мість, ми пишаємося Вами!

Вітаємо зі занчним спортивним досягненням Філоненка Назара!!!

Ура! Ура! Ура! Як і раніше, факультет ІТ на висоті!

Доманський Євген - справжня гордість нашого факультету!

На його рахунку десятки перемог за 1 та 2 місця з боксу!

Серед них:

• 1 місце у Чемпіонаті з боксу серед молоді у ваговій категорії до 81кг
  • 1 місце у чемпіонаті міста Києва у ваговій категорії до 81 кг
  • 1 місце у відкритому чемпіонаті м.Києва з боксу у ваговій категорії до 81 кг

Та ще багато інших нагород!

Вітаємо та бажаємо подальших перемог!

Вітаємо  наших переможців – команду групи КСД-11, які відстояли честь факультету та здобули перемогу на чемпіонаті університету з футболу!

Гусаков Олексій Анатолійович

Фінальна зустріч  команд першокурсників  (КСД-11  проти УБД-11) закінчилась з прикрим рахунком для факультету ІБ.  Незважаючи на несприятливі  погодні умови, ми змогли таки розгромити команду супротивника. Безсумнівна перемога,  блискучий рахунок -  6:0  на нашу користь, і все це - завдяки гарній фізичній формі та бурхливій підтримці  своїх фанів.

Велика подяка нашим  гравцям, вболівальникам і всім небайдужим до студентського життя!