Державний Університет Телекомунікацій

Загальна інформація - Підготовче відділення


Положення про підготовче відділення Державного університету телекомунікацій


Основне призначення Підготовчого відділення – підготовка абітурієнтів до успішної здачі Зовнішнього незалежного оцінювання та поглибленого вивчення окремих дисциплін.

Які переваги отримує абітурієнт по закінченню підготовчих курсів? – Після успішного закінчення Підготовчого відділення слухач отримує сертифікат про надання йому додаткових балів. Кількість додаткових балів залежить від балів, отриманих за ЗНО та коливається в межах від 1 до 10.

На які спеціальності надаються додаткові бали? Згідно Правил прийому до Державного університету телекомунікацій у 2018 році додаткові бали надаються на спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка»,  «Системний аналіз», «Електроніка» та «Авіоніка».

Які предмети викладаються на Підготовчому відділенні? – На Підготовчому відділенні викладаються: Українська мова та література, Математика, Фізика та Англійська мова.

Скільки предметів необхідно обрати на Підготовчому відділенні? – Обов’язковою умовою для отримання додаткових балів є обрання мінімум 2-х предметів, що викладаються на підготовчих курсах. Абітурієнт самостійно визначає дані дисципліни.

Коли проходить навчання? – Навчання на курсах проходить по суботах, з 9:00 до 16:20.

Як записатись на курси? – Запис проводиться в 110 кабінеті з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00 або через електронну форму подачі заяви на підготовчі курси.

Підготовче відділення – це реальна можливість підготуватися до вступу у вищий навчальний заклад.

Запрошуємо усіх бажаючих!


Фотографії

Переглядів: 54 544
^