Захист дисертації Голобородько Альони Юріївни на здобуття ступеня доктора економічних наук

14:03, 21-06-2023

Літо Спеціалізованої вченої ради Д 26.861.03 Державного університету телекомунікацій почалося плідно.

6.06.2023 року в Державному університеті телекомунікацій відбувся успішний захист докторської дисертації на актуальну тему: «Управління інтегративним розвитком підприємств у сучасній економічній парадигмі цифровізації» доцента кафедри економіки Голобородько Альони Юріївни зі спеціальності 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Кафедра економіки й колектив університету щиро вітає шановну Голобородько Альону Юріївну з важливою подією і бажає творчих успіхів, сили та наснаги для створення нових проектів і реалізації наукових ідей у розвиток економіки українського суспільства!

Ми пишаємось й підтримуємо наших викладачів у їх наукових здобутках, адже вони впроваджують  інновації у навчальний процес та виховують нове покоління із сучасним мисленням та жагою до якісних змін!