Володіння основами кібербезпеки – ексклюзивна риса наших економістів: лекція від професіоналів компанії «Giga trans»

20:10, 07-04-2024

Фахівці з економічної безпеки – незамінні фахівці у будь-який компанії. Сьогодні це як ніколи актуально. Розвиток цифрових технологій створює не тільки безліч переваг, а й океан ризиків. І ті спеціалісти, які здатні захистити свою компанію від кібернетичних загроз є справжніми «сірими кардиналами» успішного бізнесу.

Економіка – спеціальність стратегів. А стратеги завжди бачать на два кроки вперед. Тому вже з першого курсу ми починаємо знайомити наших студентів з основами кіберзахисту і управління кібернетичною безпекою.

Хто, як не практики краще розповість про реалії цифрових загроз? Розуміючи неперевершеність практичного досвіду, ми запросили провідних фахівців з кібербезпеки компанії «Giga Trans» до нас в Університет.

Головні питання, які було розглянуто:

•  хто такий фахівець з кібербезпеки та його основні завдання
  • аудит IT-інфраструктури — як основа роботи спеціаліста з кібербезпеки
  • які існують вразливості систем
  • соціальна інженерія та фішинг
  • що таке DDoS-атака та що робити коли тебе «ддосять»

Зазвичай, пара триває одну годину двадцять хвилин. Але актуальність питань і професійна майстерність фахівців з «Giga Trans» зробили заняття набагато довшим. Кількість питань побила всі рекорди! Студенти запитували про технології кібернетичної безпеки, умови захисту в сучасних умовах і можливості побудови кар’єри у цьому популярному напрямі.

Всі зрозуміли, що однією парою не обійтися-)) Кібербезпека – це підтримуюча сила сучасної Економіки. І ми обов’язково продовжимо співпрацю.

Незабаром наші студенти відвідають Дата-центр компанії «Giga Trans». А далі будуть нові горизонти!

Кафедра Економіки щиро дякує фахівцям компанії «Giga Trans» за найцікавішу «імерсію» у світ кібербезпеки в стінах нашого Університету.

До нових зустрічей!

Приєднуйтесь до нашої команди, реєструйтеся за посиланням:  https://forms.gle/9v41iXkqDBUz3XNx7

Приходьте знайомитися на екскурсію, вул. Солом’янська 7.

тел. +38 050 155 40 65