Укр.

Економіка ІТ-бізнесу – найкраща освіта для сучасного життя

10:20, 07-05-2023

Вже два тижні наші студенти першого і другого курсів навчаються оффлайн. Після вимушеного дистанційного формату переваги такого навчання відчуваються як ніколи! Радісні емоції від особистих зустрічей з одногрупниками переповнюють! Сонячний травень дарує натхнення і нові мрії!…. І не секрет, що в цих мріях живе і власне професійне майбутнє!

Користуючись нагодою очного навчання, студенти-економісти багато часу проводять в лабораторії «Цифровізації бізнес-процесів». Саме тут найкращим чином відпрацьовуються практичні навички економічного аналізу і фінансового планування. Спочатку в електронному пакеті «Exell», а потім – на базі програмних продуктів «BAS ERP» наші першокурсники вчаться «читати» фінансову звітність компанії і робити висновки про її ефективність. Майбутні бізнес-аналітики (а саме ця посада є найбільш популярною серед наших випускників) вже після першого року навчання можуть швидко і професійно визначити головні проблеми підприємства, знайти шляхи збільшення прибутку і порекомендувати найкращі маркетингові ходи. Це ще не все! Головною перевагою є те, що наші студенти роблять це з використанням найкращих цифрових технологій. Вони не гають часу на тривалі розрахунки і рутинні операції. Все це прекрасно вирішує цифрова індустрія. Головне – чітко знати що і як використовувати: які програми встановити, які електронні додатки запровадити, як залучити штучний інтелект.

Тільки освітня програма «Економіка підприємств ІТ-бізнесу» дає можливість отримати знання з сучасної бізнес-економіки і з ІТ-сфери на однаково високому рівні. Світ змінюється дуже швидко. Ми вчимо сміливо йти назустріч цим змінам і керувати ними. А технології цифрового розвитку вже давно стали нашими незамінними друзями!

До літньої сесії ще цілий місяць. Багато цікавих занять попереду. Економіка ІТ-бізнесу впевнено залишається найбільш прибутковим сектором. Ми з радістю продовжуємо навчання і бажаємо студентам знаходити для себе саме ту професійну нішу, яка наближає до здійснення мрій.

До зустрічі на заняттях!