Укр.

Вивчаємо реформи в економіці після кризових ситуацій

17:29, 16-05-2023

Навчання на спеціальності “Економіка” в ДУІКТ - це завжди актуальні кейси і найцікавіші приклади!

Підготовка за спеціальністю у нас починається з першого курсу. Отже, навіть з першокурсниками ми обговорюємо серйозні питання, які стосуються економіки та країни. Цими днями, в рамках дисципліни "Глобальні виклики та інформаційна політика України" ми вивчаємо досвід країн, які постраждали від війн та інших криз. Цей досвід показує, як низка економічних реформ може стати основою для відновлення економіки. Пригадаймо, як "Азійські тигри" дивовижно вийшли з кризових ситуацій та досягли значних успіхів. Також, не забуваймо про Європейські країни, які зуміли швидко відновити свою економіку через проведення реформ.

Вивчати такий досвід значить бути готовим втілювати необхідні реформи, і розуміти їхні механізми.

Приділяємо увагу етиці та справедливості. Ми розуміємо, що економічні реформи повинні бути спрямовані на підвищення якості життя громадян. Тому намагаємося знайти баланс між економічними і соціальними аспектами, щоб створити стійке та справедливе суспільство.

Ми віримо, що саме наші студенти – майбутні професіонали –  втілять найкращі економічні реформи і створять найкращий бізнес-клімат в Україні.

Те, про що ми сьогодні розказали –тільки одна з граней освітньої програми  «Економіка підприємств ІТ-бізнесу». Якщо Ви цікавитесь вступом на дану освітню программу і у Вас виникли запитання -  звертайтесь до завідувачки кафедри -  Гусєвої Ольги Юріївни.

(тел. 050-155-40-65).

Ми у соціальних мережах: