Вступ 2024: Спеціальність «Економіка»: хто може вступити на бюджет цього року

16:23, 27-06-2023

Усіх абітурієнтів хвилює питання: як поступити на бюджет. У цьому році існує декілька видів квот, за якими майбутні студенти зможуть навчатися безкоштовно.

Квота 1 - для тимчасово переміщених осіб.

Вступити за цією квотою можуть:

• ті, хто має право поступити на основі індивідуальної усної співбесіди;
  • діти-сироти, а також ті, хто позбавлений батьківського спілкування.

Квота 2 -  для тих, чиє місце проживання станом на 24 лютого 2022 року зареєстровано на тимчасово окупованих територіях.

Також на освітню програму "Економіка ІТ-бізнесу"  передбачені бюджетні місця для абітурієнтів, які вступають на загальних умовах.

Звертаємо Вашу увагу, що кожного року після вступу на бюджет переводяться студенти, чиї батьки є учасниками бойових дій.

Скористайтесь своїм шансом поступити на бюджет!

Нагадуємо Вам, що освітня програма «Економіка підприємств ІТ-бізнесу», яка реалізується кафедрою Економіки, спрямована на отримання професійних знань у сфері інформаційних технологій у поєднанні з економіко-управлінськими знаннями. Такі знання гарантують престижну роботу навіть під час навчання.  У нас багато компаній-партнерів, які є лідерми ІТ-сфери, торгівлі та сфери фінансів.  Ці компанії забезпечать Вам цікаві стажування і перспективні посади!

ІТ-сфері потрібні талановиті керівники і аналітики. Розкривайте свої таланти разом з нами!  Ми навчимо Вас бути на крок попереду!

Стежте за нами, коментуйте та підписуйтесь!

Охоче відповімо на усі питання. Тел. +380501554065

Telegram: https://t.me/besteconomy777