Вступ 2024: Відповідаємо на найпопулярніші питання про створення електронного кабінету

19:50, 11-07-2023
  1. Де взяти пароль від кабінету? Це має бути пароль від електронної пошти?

Пароль для електронного кабінету вступника Ви маєте придумати самостійно і запам'ятати його чи записати  щоб використовувати його для входу в кабінет.

1. Чи можна зареєструвати електронний кабінет вступника під логіном та паролем від УЦОЯО?

Ні, не можна. Логін та пароль від УЦОЯО - це параметри входу в зовсім іншу систему, а саме реєстрації та складання НМТ / ЗНО. Для реєстрації електронного кабінету вступника необхідно зазначити унікальні логін (Ваш e-mail) і пароль.

1. Що робити, якщо я не встиг активувати кабінет за 15 хвилин?

Пройдіть усю процедуру реєстрації електронного кабінету спочатку

Зверніть увагу: заяву на зміну логіна може надіслати лише вступник!

Вже за тиждень стартує вступна кампанія 2023!

Запрошуємо Вас на на навчання на найсучаснішу освітню програму "Економіка ІТ-бізнесу".

Бажаєте стати майбутнім лідером? Оберіть нашу кафедру Економіки в Університеті ІКТ. Отримайте академічну освіту, якою будете пишатися, та розвиньте свій потенціал у сфері комунікаційних технологій. Викладацький колектив підтримає ваші амбіції та допоможе вам досягти успіху. Приєднуйтесь до нас і змінюйте світ!

Наш сайт: https://dut.edu.ua/ua/342-zagalna-informaciya-kafedra-ekonomiki

Ми розуміємо, шановні вступники, що це не всі питання, які у Вас виникають.

Звертаємо увагу, що у нас в Університеті постійно діє пункт технічної підтримки вступників. Звертайтесь, і ми допоможемо Вам створити електронний кабінет і пройти всі необхідні етапи.

Тел. +380501098005

Наша адреса: м.Київ, вул. Солом'янська, 7.