Сучасна економіка - навчання використанню Канви Бізнес-Моделі

10:01, 26-10-2023

Економіка - це не лише числа та фінанси, це процес, який формує наше суспільство. Саме тому кафедра Економіки Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій використовує сучасні методи навчання, включаючи інноваційний інструмент - канву бізнес-моделі.

Історія цього методу сягає 2005 року, коли Александр Остервальдер і Ян Ювеле вперше представили концепцію канви бізнес-моделі. З того часу цей інструмент став незамінною частиною сучасного підходу до розробки та аналізу бізнес-проєктів. Він допомагає оцінити, як бізнес буде функціонувати та взаємодіяти з оточуючим середовищем.

Цікаво, що канва бізнес-моделі настільки універсальна, що вона підходить не лише для відкриття власного бізнесу, але і для аналізу та розробки проєктів соціальної відповідальності. Цей інструмент допомагає визначити ключові аспекти проєкту чи бізнесу, включаючи цільову аудиторію, потреби та стратегію розвитку.

На кафедрі Економіки Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій ми підкреслюємо, що економіка - це не лише фінанси, але також управління проєктами та стратегічне планування. Саме тому наші студенти з радістю відвідують пари та вивчають цей універсальний інструмент. Вони розуміють, що засвоєння канви бізнес-моделі стане важливою складовою їхньої майбутньої успішної кар'єри в економіці та у сфері управління проєктами. Приєднуйтесь до нас і дізнайтеся більше про сучасні методи навчання економіки.

Запрошуємо Вас відчути атмосферу Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій на дні відкритих дверей кожної пʼятниці!

Наші контакти (Telegram, Viber, WhatsApp): +38 050 155 40 65

Слідкуйте за нами у соціальних мережах:

Telegram: https://t.me/besteconomy777

Instagram: https://instagram.com/ekonomy_dut