Основи статистики та прогнозування: ключ до розуміння економічних процесів бізнес-аналітики!

14:11, 30-10-2023

Важливість статистики, як складової бізнес-аналітики, в сучасній економіці неоцінена. Для студентів, які стежать за розвитком економічних та фінансових тенденцій, розуміння основ статистики та прогнозування є важливою складовою їхньої освіти.

Статистика допомагає зібрати, обробити та проаналізувати дані про економічні явища та являє собою ключовий інструмент для прийняття обґрунтованих рішень в управлінні бізнесом та урядових організаціях. Вона допомагає відслідковувати та передбачати тенденції, визначати ризики та можливості. Прогнозування економічних процесів є надзвичайно важливим завданням, особливо в умовах постійних змін та нестабільності на ринках. Студентам, які цікавляться економікою, важливо засвоїти методи прогнозування, які допоможуть їм аналізувати економічні дані та передбачати майбутні тенденції розвитку.

На кафедрі Економіки Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій ми надаємо нашим студентам можливість вивчати основи статистики та прогнозування, допомагаючи їм розвивати бізнес-аналітичні, проєктні навички та розуміння природи розвитку економічних процесів. Ми віримо, що ці знання стануть важливим запорукою побудови їхнього успішного кар’єрного майбутнього в управлінні, економіці та фінансах. базису

Студенти спеціальності  051 «Економіка», мають унікальну можливість навчання за авторськими курсами, набувати та поглиблювати свої знання в області статистики та прогнозування, бізнес-аналізу, проєктування у наших високопрофесійних викладачів.

Запрошуємо Вас відчути себе студентом Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій спеціальності 051 «Економіка» на дні відкритих дверей кожної пʼятниці!

Наші контакти (Telegram, Viber, WhatsApp): +38 050 155 40 65

Слідкуйте за нами у соціальних мережах:

Telegram: https://t.me/besteconomy777

Instagram: https://instagram.com/ekonomy_dut