Оновлення освітніх програм – запорука якісних економічних знань

13:06, 08-11-2023

Динамічні зміни зовнішнього середовища вимагають від Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій завжди бути на крок попереду.  Такого ж принципу дотримується і кафедра економіки. Підготовка майбутніх бізнес-лідерів забезпечується постійним оновленням освітніх програм.

Вже на першому курсі наші студенти набувають практичних навичок аналізу, прогнозування та прийняття виважених економічних рішень. Так,  дисципліна "Економічні науки: макро- та мікроекономіка" дає  розуміння того, як працює світова економіка, чим обумовлені курси валют, за рахунок чого розвиваються підприємства. Цей актуальний курс був введений в навчальний пан саме у цьому році для того щоб посилити у наших студентів розуміння економічних процесів, які сьогодні відбуваються. Для подальшого відновлення економіки України такі знання є першими і цінними здобутками.

Як приклад: на минулому занятті студентами 1 курсу групи ЕПД-11 в рамках практичного заняття було представлено порівняльний аналіз та зроблено оцінку валового внутрішнього продукту (ВВП) України у порівнянні з іншими країнами. ВВП – це ключовий показник, який визначає добробут країни.

Слід відзначити, що міжнародний валютний фонд очікує зростання ВВП України за підсумками 2023 року на рівні 2%, що значно відрізняється від квітневого прогнозу Фонду, який мав негативну динаміку на рівні «мінус» 3%. Крім того, МВФ прогнозує, що ВВП України наступного року зростатиме до 3,2%, що свідчить про очікування подальшої стабільності національної економіки.

Бажаємо нашим студентам успіхів в опануванні такої цікавої, а головне – корисної економічної дисципліни. «Творимо економіку успіху» - це девіз нашої кафедри, який оптимістично нагадує, що розвиток не припиняється!