Укр.

Відкриті заняття – як шлях підвищення викладацької майстерності

19:40, 03-12-2023

Викладачі кафедри економіки завжди відкриті до навчання новому та обміну досвідом. Технології розвиваються дуже швидко, а зміни у бізнес-середовищі такі стрімкі, що нові знання потрібні не тільки молоді. Саме тому ми раді ділитися думками і демонструвати цікаві підходи до вивчення економічних дисциплін.

Так, 28 листопада 2023 року в аудиторії № 418 професор кафедри економіки Голобородько Альона Юріївна провела відкриту лекцію для студентів 2 курсу Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва з дисципліни «Основи статистики і прогнозування економічних процесів» на тему: «Сутність та методи факторного аналізу у системі економічного аналізу підприємства».

Заняття відбулося згідно навчального плану на високому рівні та продемонструвало особливу комунікацію студентів і викладача. Лектором були змістовно розкриті всі питання, презентабельний матеріал мав логічність і повноту викладення.

Студенти та запрошені гості – провідні вчені, викладачі Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій з цікавістю занурились у світ побудови економічних моделей та інструментів бізнес-аналітики. Саме такі знання допомагають нашим випускникам працевлаштовуватись на посади бізнес-аналітика, фахівця з інтеграці ERP-систем, керівника департаменту цифрового розвитку. Адже випускники з легкістю володіють компетентностями ґрунтовного економічного управління в умовах діджиталізації!

Представлена лекція Голобородько А. Ю. є актуальною та інноваційною, має високий науково-теоретичний та методичний рівень проведення відповідно вимог Вищої Школи.

Запрошуємо Вас відчути себе студентом Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій спеціальності 051 «Економіка» на дні відкритих дверей кожної пʼятниці!

Наші контакти (Telegram, Viber, WhatsApp): +38 050 155 40 65

Слідкуйте за нами у соціальних мережах: