Укр.

Золоті правила електронного спілкування: новий досвід для студентів спеціальності «Економіка»

17:56, 15-12-2023

На кафедрі Економіки ми намагаємося дати студентам найактуальніші теми, які підтримують їх в професійній діяльності. Дотримання етики і ввічливе спілкування – одні  з головних принципів роботи, яким ми навчаємо наших студентів. Для цього під час занять з Психології підприємницької діяльності, Протидії маніпулятивним технологіям ми розглядаємо реальні випадки. Адже такі «soft skills» є обов’язковими вимогами у сучасних компаній до своїх співробітників.

Агресивна поведінка, грубість, нажаль, є всесвітньою практикою. Згідно досліджень майже всі менеджери або економісти  спостерігали або були обʼєктом такої поведінки. Ми розказуємо, як захистити себе, як не піддаватися гніву, аналізувати текст і протидіяти таким токсичним людям.

На заняттях ми розбираємося чому люди використовують агресивну поведінку. Тут є кілька причин, проте основними є:

• Втома і роздратування. Стреси, недосипання, складна ситуація в сім'ї тощо
  • Жага уваги. Причини такої поведінки часто родом із дитинства.
  • Бажання самоствердитися, або синдром вахтера. Процвітає у сфері обслуговування, коли людина, яка обіймає “низьку” посаду, хоче відчути себе значущою або оказати владу.

Зазначимо, що навчання на нашій освітній програмі «Економіка ІТ-бізнесу» є дуже збалансованим і різноплановим. Ми  готуємо фахівців з широким світоглядом. Це означає, що наші студенти вміють не тільки  розробити бізнес-план, прорахувати ризики і запланувати прибутки. Вони також вчаться розбиратися в людях, розуміються в економічній етиці і підтримують високі культурні цінності.

Приєднуйтесь до нас, де освіта стає захоплюючою подорожжю в світ економічних можливостей та успіхів!

Запрошуємо Вас відчути себе студентом Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій спеціальності 051 «Економіка» на дні відкритих дверей кожної пʼятниці!

Наші контакти (Telegram, Viber, WhatsApp): +38 050 155 40 65

Слідкуйте за нами у соціальних мережах: