Укр.

Пісумки першого семестру 2023 року на кафедрі Економіки

11:57, 07-01-2024

Розвивати свій потенціал – це найкращий спосіб стати кращим. Кафедра економіки ДУІКТ гордиться кожним студентом, кожною подією, яка додає віри у свої сили та визначає ваш шлях до успіху. Пам'ятайте, ваші досягнення - це наша гордість, а кожна перешкода - лише новий крок до великих висот.

У цей складний період, багатий на виклики, підводимо підсумки першого семестру 2023 року на кафедрі економіки Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій. Цей період став важливим кроком у розвитку студентів та викладачів, та засвідчує нашу постійну мету підвищення якості освіти.

Ріст популярності спеціальності та перспектив професійного зростання.

Понад 200 студентів в нашому Університеті обрали економіку як свою основну спеціальність, що свідчить про високий рівень зацікавленості та популярність освітніх програм. Це створює великі перспективи для подальшого працевлаштування, згідно вимог до кваліфікованих фахівців в галузі економіки.

Актуальні дисципліни, орієнтовані на ринок праці

Основні дисципліни, які вивчають студенти, відповідають сучасним вимогам ринку праці. Курси розроблені з урахуванням тенденцій розвитку світової економіки, кращих практик навчання, та забезпечують студентам актуальні знання та навички для успішної кар'єри.

Висока академічна дисципліна та гнучкість

99% студентів вчасно склали заліки та іспити, що свідчить про високий рівень академічної дисципліни. Створено інфраструктуру для дистанційної роботи, щоб задовольнити потреби тих, хто має індивідуальний графік відвідування або тимчасово перебуває за кордоном.

Розкриття талантів на науковій сцені

Однією з важливих подій семестру стала студентська наукова конференція, де учасники продемонстрували свій рівень знань та заохоченість до наукової роботи, та висловили актуальні питання використання штучного інтелекту та діджиталізації бізнесу.

Партнерські дипломи та професійне зростання

Більше 50 студентів отримали дипломи від партнерів кафедри за успішне завершення спеціалізованих курсів. Це підкреслює важливість наших партнерських зв'язків та готовність надати студентам додаткові можливості для професійного зростання з найсучаснішим матеріалом.

Завдяки цим досягненням ми продовжуватимемо збільшувати успіхи кафедри Економіки та прагнемо досягати нових висот у майбутньому.