Ознайомча практика у студентів-економістів: перший досвід цифровізації бізнесу

18:58, 18-02-2024

У студентів другого курсу розпочалася ознайомча практика.  Вона проходить на базі відомих компаній, які продовжують ефективно працювати навіть у складних умовах. Завдяки такій практиці наші студенти мають можливість "відчути" реалії сучасного бізнесу і відточити  професійні навички.

Нам дуже приємно, що цьогоріч до партнерів кафедри економіки долучилась відома промислово-технічна компанія "Агромат".  На базі цієї компанії наші другокурсники наразі практикуються у найактуальніших питаннях цифровізації бізнесу. Вони вчаться використовувати штучний інтелект в управлінні персоналом. Виявляється, що у кадрових питаннях штучний інтелект стає сьогодні незамінним помічником, а інколи, навіть, радником.

Потрібно тільки навчитись грамотно його використовувати. Кафедра економіки щиро дякує професіоналам компанії "Агромат" Ірині Гнутовій та Олексію Петрову за   можливості навчитись новому і отримати безцінний досвід.

Також у цьому році четверо наших студентів вперше проходять практику у провідній компанії "Суспільне телерадіомовлення". Медіа сфера завжди є дуже привабливою і перспективною для молоді. Під час практики студенти познайомляться з тим, як медіа-компанії використовують програму BAS ERP в управлінні бізнес-процесами.

Незабаром наші студенти поділяться враженнями від практики та розкажуть - що було найбільш цікавим і корисним.
Адже ми розуміємо, що  ефективна співпраця освіти і бізнесу є кращою запорукою якісного навчання і вдалої кар'єри.

Приєднуйтесь до спільноти кафедри:

Контакти:

• Тел. +38 050 155 40 65