Початок дипломування у економістів: чому присвячені роботи у 2024 році.

18:58, 10-03-2024

5 березня відбулася організаційна зустріч студентів 4 курсу з керівниками кваліфікаційних бакалаврських  робіт. Було затверджено теми і обговорено важливі аспекти написання робіт.Бакалаврська дипломна робота з економіки завжди  розриває широкі можливості спеціальності. Перший розділ - це розуміння стану сучасної економіки. Другий розділ - це бізнес-аналітика. Третій - це план подальшого управління підприємством.

Що хочеться відзначити цьогоріч.  Вибір тем засвідчує широке коло економічних інтересів наших випускників. Більшість студентів виконуватимуть дипломні  роботи на базі підприємств в яких вони працюють або проходили стажування. Завдяки отриманим протягом навчання знанням у студентів вже є бачення того, як підвищити  ефективність підприємств.

У першу чергу це пов'язано з цифровізацією бізнес-процесів. І наші студенти будуть пропонувати у роботах саме ті технології і програмні продукти, які неодмінно підвищать прибутковість.

Традиційно багато тем присвячено економічному управлінню персоналом. Персонал, як завжди, залишається ключовим ресурсом підприємства. Проте в умовах цифрової економіки потрібні нові підходи до розвитку і мотивації працівників.

Наші студенти завжди демонструють оригінальні підходи у цьому напрямі.

Як ніколи актуальними сьогодні стають питання оптимізації витрат і капіталу. Це найскладніші питання, які вимагають ґрунтовних розрахунків і виважених рішень. Але наші студенти не бояться і цього. Майже чверть робіт буде пов'язана саме з цими питаннями.

Отже, три місяці, які попереду, мають стати найцікавішим етапом навчання. Знання є, практичних навичок достатньо. Потрібно додати  бажання і професійне натхнення - і бакалаврська робота стане квінтесенцією економіко-управлінських вмінь.

Бажаємо нашим студентам успішного виконання робіт, генерації нових ідей і просто гарного настрою.

Приєднуйтесь до спільноти кафедри:

Контакти:

• Тел. +38 050 155 40 65