Знайомство кафедри економіки з випускниками Бориспільських шкіл

18:49, 17-03-2024

До цьогорічної  вступної кампанії залишається зовсім небагато часу. Вже й реєстрація на НМТ стартувала. Ми розуміємо, що вибір зробити непросто. І тому навесні зазвичай відвідуємо багато шкіл, розповідаємо про освітню програму "Економіка ІТ-бізнесу" і даруємо цукерки з нашим  фірмовим Котиком.
На минулому тижні ми зустрічались з випускниками Бориспільщини. Школярі ділились своїми планами на майбутнє.  Багато хто ще не визначився остаточно куди поступати і розглядають кілька варіантів.

Отже, якщо Ви мрієте стати справжнім бізнес-лідером і хочете чудово розумітись у технологіях цифрового розвитку - освітня програма "Економіка ІТ-бізнесу" саме для Вас.

Ми навчимо Вас:

1. Керувати ІТ-компаніями
  2. Створювати власний бізнес як в он-лайн, так і в офф-лайн форматах
  3. Застосовувати найсучасніші програмні продукти для роботи з клієнтами, проведення економічної діагностики і ефективного управління
  4. Розвивати персонал, мотивувати, гуртувати і створювати найкращі команди
  5. Використовувати провідні технології цифрового розвитку саме там, де це потрібно.

Штучний інтелект, хмарні технології, CRM-системи, web-дизайн, інтернет речей - все це буде в Вашому професійному арсеналі.
І такі популярні сьогодні професії, як: бізнес-аналітик, менеджер ІТ-проєктів, економіст-таргетолог, HR-менеджер, керівник відділу продажу, фахівець з цифрових фінансів - будуть відкриті для Вас у найвідоміших компаніях.

Особливою гордістю є наша навчальна база.

Завітайте до нас на екскурсію - і Ви будете приємно вражені. Ми навчаємо на найновіших комп'ютерах, всі аудиторії мають обладнання останніх поколінь. Оригінальний ІТ-кафетерій нагодує домашніми стравами за приємними цінами.

Університет має зручне розташування у центрі Києва, в Солом'янському районі.

Приєднуйтесь до нашої команди і будьте в авангарді цифрової економіки!

Наш сайт і соціальні мережі:

Контакти:

• Тел. +38 050 155 40 65