Укр.

Міжнародна наукова конференція "Шевченківська весна 2016"

11:05, 09-03-2016

Шановні студенти та аспіранти!

6-8 квітня 2016 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбудеться Міжнародна міждисциплінарна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна 2016».

Тези надсилати за наступними електронними скриньками:

Робочі мови конференції – українська, англійська.

Форма участі: очна/заочна.

Оргвнесок – 150 грн для очної та 100 грн (+ вартість доставки збірника) для заочної форми участі. Також є можливість заочної форми участі без друку паперового збірника.

Вимоги до оформлення тез доповідей:

1. Обсяг тез – до 3 сторінок А4, не включаючи список джерел.

2. Шрифт Times New Roman, кегль 14; інтервал – 1,5.

3. Поля – всі по 2 см.

4. Абзац – 1,25 см.

5. Зверху сторінки – прізвище, ініціали автора; після чого ставиться зноска зірочка «*»; внизу сторінки до зноски робиться запис 10 Шрифтом Times New Roman. Зазначається: перший рядок – статус автора: студент, аспірант, здобувач, викладач, тощо; курс, спеціальність (вирівнювання по ширині), другий рядок – місце навчання, роботи; третій рядок – науковий керівник, його науковий ступінь та посада.

6. Нижче прописними (всіма великими) літерами вказати назву тез доповіді (шрифт напівжирний, вирівнювання по центру);

7. Список використаних джерел (не більше 10) розміщується після тексту тез доповіді. Джерела розташовуються в порядку їх згадування в тексті. Посилання по тексту оформлюються в квадратних дужках.

Останній строк подачі матеріалів – 13 березня 2016 року.

Реєстрація за адресою:  https://docs.google.com/a/uvoteam.com/

Тези, що не відповідають зазначеним вимогам та надіслані після вказаної дати, оргкомітетом розглядатися не будуть.

Проїзд, проживання та харчування за рахунок учасників.

Відповідальні за проведення конференції:

1. Присяжна Вікторія Іванівна – голова НТСА КНУ. Телефон – 0991508936
  2. Пиріжок Віктор Ярославович – заступник голови НТСА КНУ. Телефон – 093 998 91 69

За більш детальною інформацією щодо Конференції звертайтеся до Аташкаде Р.В. в 509 кабінет!!!