Укр.

Відбулася науково-практична конференція «Етнічна ідентичність в соціосистемологічному вимірі геополітики»

10:56, 10-05-2016

21 квітня 2016 року о 15.00 в ауд. 417 кафедра соціології та гуманітарних дисциплін Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій провела науково-практичну конференцію «Етнічна ідентичність в соціосистемологічному вимірі геополітики».

Основні доповіді та виступи учасників конференції:

• Мультипарадигмальність сучасних досліджень етнічної ідентичності в соціології та соціальній філософії (проф. Полисаєв О.П.)
  • Невербально-комунікативні виміри етнічних ідентичностей (проф. Малкова Т.М.)
  • Етнополітика в поліетнічних державах (доц. Дубовик Н.О.)
  • Ментально-світоглядні аспекти конструювання етнічних ідентичностей (доц. Аташкаде Р.В.)
  • Етнічні ідентичності в історіогенезі різноманітних етноспільнот (доц. Дмитрук С.А.)
  • Примордіалізм і конструктивізм в дослідженнях етноспільнот (доц. Горпинич О.В.)
  • Соціально-моральні індикатори етнічної поведінки (доц. Кожедуб О.В.)
  • Етнічна ідентичність українства та ключових субетносів в сучасному українському суспільстві (доц. Тімкін І.Ф.)
  • Соціологія грошей: етносоціологічний аспект (студентка групи СТД-41 Архіпова А.)
  • Етнічна ідентичність як предмет дослідження соціології (студент групи СТД-11 Мінаєв О.)
  • Етнічна ідентичність в умовах глобалізації (студент групи СТД-11 Корень Є.)
  • Етноспецифічні виміри дискримінаційних практик щодо чоловіків в цивільному процесі в Україні: соціологічно-правовий вимір (аспірант Класичного приватного університету м. Запоріжжя Пархоменко О.І.)
  • Етнічні чинники модернізації і контрмодернізації в сучасних світових та національних релігіях (викладач кафедри соціології та політології Національного авіаційного університету Медвєдєва Ю.Ю.)
  • Гендерна культура в площині етнічних ідентифікацій (докторант Класичного приватного університету м. Запоріжжя Святненко І.О.)
  • Феномен довіри в українському етнопсихологічному вимірі (консультант НБУ Ткаченко С.В.)
  • Етнічна ідентичність в соціосистемологічному вимірі геополітики (проф. Романенко Ю.В.)
  • Етномовні чинники позиціювання етнічних спільнот (ст. викладач Труш М.С.)
  • Пострадянський вимір етнічної ідентичності в сучасній Україні (доц. Качмала В.І.)
  • Культурні аспекти етнічної ідентичності (доц Мельничук Л.В.)
  • Запрошені до участі в дискусії:
  • Доктор соціологічних наук, професор кафедри галузевої соціології факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Яковенко Ю.І.
  • Доктор філософських наук, професор, зав. кафедри національної безпеки Національної академії Служби безпеки України Остроухов В.В.
  • Доктор соціологічних наук, професор кафедри галузевої соціології факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Туленков М.В.
  • Доктор соціологічних наук, професор Класичного приватного університету м. Запоріжжя Зоська Я.В.
  • Доктор соціологічних наук, професор, зав. кафедри соціології та політології Національного авіаційного університету Хомерікі О.А.
  • Заключне слово: доктор соціологічних наук, професор Романенко Ю.В.