Актуальні завдання кафедри Соціології

14:49, 09-12-2016

7 грудня 2016 року було проведено засідання кафедри соціології. Головним питанням порядку денного стало обговорення нової концепції популяризації спеціальності «Соціологія».

В умовах сьогодення фахівець-соціолог користується підвищеним попитом на ринку праці. Він може працювати в органах Державного управління, проводячи режисуру соціальних ігор.

Професіональний соціолог знайде себе й в політиці, організовуючи та проводячи виборчі компанії. У бізнесі соціологи наразі актуальні, як ніколи. Вони здатні здійснювати підбір та розвиток персоналу, формувати конкурентний імідж підприємства, удосконалювати корпоративну культуру.

Діагностика соціально-психологічного клімату підприємства є однією з провідних та невід’ємних компетенцій соціолога. Сучасна сфера послуг все частіше залучає соціологів для здійснення зв’язків з громадськістю та налагодження переговорних технологій.

Вміння досліджувати ринки товарів та послуг та виявляти найбільш привабливі з них дозволяю соціологу бути незамінним фахівцем на підприємстві будь-якої сфери. Відповідно до цього було сформульовано напрями удосконалення навчальних планів з означеної спеціальності та впровадження у навчальний процес нових дисциплін, пов’язаних з дієвими соціальними технологіями.

Другим, не менш важливим питанням стало обговорення необхідності  відкриття нової  спеціалізації «Економіка підприємств ІТ-бізнесу» в рамках класичної і завжди актуальної спеціальності «Економіка». Наразі створено проекту групу для підготовки ліцензійної справи з нової спеціальності.