Профорієнтаційна робота у місті Бориспіль

12:59, 14-04-2017

Викладачі кафедри Економіки підприємств та соціальних технологій  відвідали середні загальноосвітні та спеціалізовані школи м. Бориспіль.

У рамках програми «Абітурієнт-2017» було проведено профорієнтаційну роботу з випускниками профільного економіко-гуманітарного класу середньої ЗОШ № 1  та учнями 10-х та 11-х класів спеціалізованої ЗОШ № 5.

Завідувач кафедри Економіки підприємств та соціальних технологій  Гусєва Ольга Юріївна звернула увагу абітурієнтів на те, що Державний Університет телекомунікацій є провідним багатопрофільним навчальним закладом найвищого IV рівня акредитації, а також має членство у Міжнародному Союзі Електрозв’язку.

Це дає студентам унікальну можливість проходження практики як на вітчизняних підприємствах, так і в іноземних та міжнародних компаніях. Випускники зацікавились поглибленою підготовкою з іноземної мови, оскільки спеціалізований соціально-економічний клас вже має початковий рівень спеціальної фахової підготовки з іноземної мови.

Багато питань було задано з приводу можливості навчатись за фахом вже з першого курсу. Особливу увагу звернули на соціальний інжинірінг та вивчення економічних особливостей сфери ІТ, яка є наразі найбільш динамічною, перспективною та прибутковою.

Неймовірну активність було проявлено щодо реалізації власної освітньої траекторії на основі проходження сертифікованих курсів в межах університету паралельно з навчанням за основною спеціальністю.

Абітурієнтів найближчим часом запрошено на День відкритих дверей з метою ознайомитись з університетом особисто та прийняти участь у кафедральній програмі «Відчуй себе студентом».