Укр.   Рус.   Eng.

Вступ 2019: Чому, коли економіка, то IT-бізнесу?!

  • Ви хочете розуміти, як формується добробут нашої країни, підприємств, сімей і кожного з нас?
  • Ви хочете навчитися його планувати?
  • Ви хочете рахувати тисячі і мільйони гривень, а не копійки?
  • Ви хочете відчути свою причетність до розвитку сучасної вітчизняної економіки і брати участь в його прогнозуванні?
  • Ви хочете йти в ногу з часом, забезпечуючи ефективність функціонування підприємств за цифрової економіки?

Тоді, шановні абітурієнти, ми чекаємо Вас в Державному університеті телекомунікацій на спеціальності «Економіка підприємства» (спеціалізація «Економіка підприємств IT-бізнесу»)!

Обравши наш університет і нашу спеціальність, Вас чекає цікаве, насичене, інтенсивне навчання всім премудростям забезпечення ефективного функціонування підприємств сфери телекомунікацій та інформаційних технологій! Ну, хто з нас не знає, що сьогодні телекомунікації - це одна з галузей економіки і нашої країни, і всього світу, яка розвивається найбільш динамічно і яка визначає рівень й інтенсивність цифровізації всього простору, що нас з Вами оточує!

На цьому шляху, щоб забезпечити максимальну якість Вашої освіти, в нашому університеті підготовка за фахом починається вже з першого курсу. Половина занять по всім дисциплінам спрямована на практичну підготовку, яка має передбачає формування умінь і навичок, необхідних для Вашої успішної професійної діяльності. Особлива увага приділяється освоєнню і закріпленню отриманих знань і навичок при проходженні практики на підприємствах - партнерах нашої кафедри!

Аби кожен з Вас став Громадянином світу і вільно розмовляв англійською мовою (на рівні не нижче В2), в нашому університеті посилено вивчення англійської мови, яке э особливо інтенсивним на 1 і 2 курсах, а вже з 3 курсу окремі предмети викладаються англійською мовою.

Випускники нашої спеціальності орієнтуються в усіх сучасних цифрових новинках і володіють знаннями, достатніми для найбільш ефективного їх використання. Це можливо завдяки викладанню окремих технічних дисциплін, які забезпечують максимальний рівень комфорту для життя і роботи в умовах цифровізації всіх аспектів життя сучасної людини!

Отже! ... Якщо Ви готові стати грамотним, самодостатнім, економічно і технічно освіченим фахівцем, пов'язуєте своє подальше життя з використанням цифрових технологій (а як інакше ?!), який вміє оцінювати рівень добробуту і напрямки його підвищення:

  • для свого особистого життя;
  • для підприємства або компанії тієї галузі, в якій маєте працювати;
  • для нашої країни ..

Тоді ми - професорсько-викладацький колектив та студентство ДУТ - чекаємо Вас в своєму колі!

Оцініть новину:
25

Читайте також

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», вже декілька років наявність у випускника ВНЗ освітнього рівня «бакалавр» задо..
Як повідомило Міносвіти України зміни для абітурієнтів незначні. З 2019 року вступна кампанія буде коротшою, введено механізми першочерговогозарахуван..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:

Про кафедру

Кафедра Економіки підприємств та соціальних технологій

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Економіка підприємств IT- бізнесу

Місія програми –  сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш  динамічної та  прибуткової ІТ-сфери. Студенти  професійно володіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало знають провідні управлінські та інформаційні технології.

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Економіка підприємств IT- бізнесу

Місія програми –  сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш  динамічної та  прибуткової ІТ-сфери. Студенти  професійно володіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало знають провідні управлінські та інформаційні технології.


Переглядів: 412
^