Міжнародна конференція для країн Європи «Цифрова трансформація як стратегічний напрям розвитку цифрової економіки в світі та в Україні»

13:17, 02-01-2023

На сьогоднішній день це сама актуальна науково-практична проблема.

Організатори Міжнародний Cоюз Eлектрозв’язку та Державний університет телекомунікацій.

У конференції взяли участь провідні фахівці Державного університету телекомунікацій, представники адміністрації зв’язку України в Міжнародному союзі електрозв’язку, правління Інтернет асоціації України та Консорціуму «Український центр підтримки номерів і адрес».

З вітальними промовами під час відкриття конференції виступили:

• Голова Європейського офісу Міжнародного союзу електрозв’язку Ярослав ПОНДЕР.
  • Офіційний представник адміністрації зв’язку України в Міжнародному союзі електрозв’язку, Головний радник з питань науково-технічної політики АТ «Укртелеком» Віктор КАТОК.
  • Голова правління Інтернет асоціації України, Директор ТОВ «Атраком» Олександр САВЧУК.
  • Головний спеціаліст з наукової роботи оператора телекомунікацій «Оранж» Польщі, Збігнев КОПЕР

Робота конференції проводилась у двох сесіях:

СЕСІЯ 1: «Вплив цифрової трансформації держави на розвиток економіки»

СЕСІЯ 2: «Цифрова трансформація: кібербезпека, надання послуг»

AGENDA (ENGLISH VERSION)

Учасники конференції висловили подяку Державному університету телекомунікацій, представникам Міжнародного союзу електрозв’язку, Адміністрації зв’язку України, модераторам та доповідачам за чудову організацію в проведенні конференції, а також представники країн Європи.

ПРЕЗЕНТАЦІЇ:

Володимир ТОЛУБКО