Сторінки на яких зустрічається: "турнір"
Розділ: Навчально-науковий інститут Інформаційних технологій
Розділ: Навчально-науковий інститут Менеджменту та підприємництва
Новини у яких зустрічається: "турнір"
Шановні студенти та школярі. В Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій організується турнір командної гри майнкрафт. Для того, щоб взяти участь у цьому турнірі необхідно створити команду з 3-4 чоловік та подати заявку до 20 ..
14:20, 30-04-2024
Запрошуємо до участі в Всеукраїнського командного турніру з програмування (далі – Турнір)! Мета проведення Турніру: залучення дітей, які здобувають середню освіту, починаючи з 8-го класу, до сучасного ІТ із максимальним використанням об&r..
14:55, 17-04-2024
27 березня 2024 відбувся Кубок директора інституту ІТ з шахів. Друге місце у Кубку директора посів студент першого курсу освітньої програми Інженерія програмного забезпечення — Зубко Ілля з групи ПД-13. А все тому, що шахи та програмуванн..
12:43, 01-04-2024
24.03.2024 відбулась Відкрита першість зі стрітболу (3х3) серед студентів в НМУ ім. О.О. Богомольця. Турнір об'єднав 8 збірних команд ЗВО Києва. Чоловіча команда ДУІКТ у складі: Ольховський Євгеній, Журба Володимир, Ткаченко Савелій, Кордонськ..
15:08, 27-03-2024
22.03.2024 відбулась Відкрита першість з футболу студентського самоврядування КНУБА 2024 серед команд закладів вищої освіти України та Києва. Турнір об'єднав 10 збірних команд ЗВО Києва та України. У першому матчі збірна ДУІКТ обіграла команду..
12:13, 26-03-2024
16-17 грудня 2023 року в спортивному комплексі ім. М. Драгоманова за програмою «Хто ти – майбутній олімпієць» пройшов відкритий чемпіонат КМ ФСТ України з плавання. В змаганнях прийняло участь 183 дитини. Команду ДУІКТ з плавання..
21:47, 21-12-2023
На відкритому шаховому турнірі, який пройшов наприкінці листопада, взяли участь 125 учасників з 12 ЗВО – і це найбільша кількість порівняно з аналогічними змаганнями з шахів в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Цікавий збіг – 125 учасників у турн..
16:05, 14-12-2023
Турнір шахового спорту проводився за швейцарською системою із застосуванням комп’ютерного жеребкування. В розрядній групі 3х та 2х спортивних розрядів третє місце посів Мукогоренко Тимур - студент 1-го курсу Державного університету інформаційно..
17:09, 05-12-2023
Яскравим завершенням чергового навчального семестру на другому курсі спеціальності «Економіка» у Державному університеті телекомунікацій став економічний турнір. У чому суть турніру? Перед студентами було поставлено завдання, спираючис..
10:17, 21-02-2022
Турнір технічних талантів “Battle IT by SimCorp” – це онлайн змагання з С#.Net для студентів IT спеціальностей, де кожен може випробувати свої сили. Здобути корисний досвід і поборотися за цінні призи та менторську підтримку від екс..
11:23, 05-11-2021
Переглядів: 49 799 109