XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Студентська рада

Студентська рада є невід’ємною частиною кожного Університету. Державний університет телекомунікацій не є виключенням. Наше студентське самоврядування складається із відділів, а також поділяється на Студентські ради інститутів та факультетів.  

В навчально-науковому інституті захисту інформації знайшлось багато охочих приєднатись до студентського активу. Багато студентів не залишаються осторонь і регулярно організовують та беруть участь в заходах різноманітного направлення.

Науковий відділ є, напевно, найголовнішим відділом Студентської ради, адже саме він сприяє розвитку студентів в науковій сфері. 

      

Семінари, конференції, круглі столи – все це дозволяє дізнатись більше нового та отримати ще більше професійних знань, які, безперечно, допоможуть в майбутній роботі. 

Інформаційний відділ забезпечує студентів постійним постачанням інформації, розміщенням плакатів та оголошень та стендах Університету та гуртожитку, написанням статей, фото- та відеозйомкою заходів. Також в їх обов’язки входить проведення анкетувань та опитувань, створення репортажів, висвітлення студентського життя. 

Навчання навчанням, але іноді треба і відпочивати. Для цього існує культурно-масовий відділ, який розважає наших студентів цікавими концертами, флешмобами, а також вечірками. 

      

Не менш важливим є існування спортивного відділу. Завдяки ньому ми оздоровлюємось та займаємось спортом.  

Адже на базі нашого університету постійно проходять змагання з футболу, волейболу, тенісу, жиму штанги лежачи, армреслінгу та інших. 

            

Також існує соціальний відділ. Вони організовують акції в честь Дня здоров’я, Дня боротьби з ВІЛ/СНІД, Дня донора, Дня захисту дітей та інші. Допомогають дітям в дитячому будинку, бійцям та біженцям АТО. 

      

І останній відділ – відділ кураторів. Коли абітурієнти вперше переступають поріг університету, їм потрібен наставник та помічник, який завжди допоможе в нелегкій ситуації. В нашому університеті цими помічниками є студенти-старшокурсники, адже хто, як не вони, зможуть якнайкраще допомогти першокурсниками влитись в університетське життя. Також куратори проводять різного роду тренінги для перших курсів.

Отже, Студентська рада є важливою частиною кожного університету: допомагає та захищає права студентів. Саме ми є зв’язком студентства з адміністрацією, що дає змогу сприяти покращенню умов навчання та проведення дозвілля в Державному університеті телекомунікацій.

Дирекція інституту

Директор інституту

САВЧЕНКО ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Доктор технічних наук, професор

Контактна інформація

Приймальна комісія: 

03110, м. Київ
вул. Солом'янська, 7
Тел.: [044] 248-85-93;
[044] 249-25-22

Новини

Всі новини
Переглядів: 4 266