XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Навчально-науковий інститут Захисту інформації

Студентська рада

Дирекція інституту
Контактна інформація
Загальна інформація
Кафедри інституту
Міжнародна діяльність
Навчальна робота
Наукова робота
Новини та подіі
Партнери інституту
Запрошуємо до навчання
Вартість навчання
Публікації та конференції
Газета «Твій захисник інформаційної безпеки»
Фотогалерея

Студентська рада

Студентська рада є невід’ємною частиною кожного Університету. Державний університет телекомунікацій не є виключенням. Наше студентське самоврядування складається із відділів, а також поділяється на Студентські ради інститутів та факультетів.  

В навчально-науковому інституті захисту інформації знайшлось багато охочих приєднатись до студентського активу. Багато студентів не залишаються осторонь і регулярно організовують та беруть участь в заходах різноманітного направлення.

Науковий відділ є, напевно, найголовнішим відділом Студентської ради, адже саме він сприяє розвитку студентів в науковій сфері. 

      

Семінари, конференції, круглі столи – все це дозволяє дізнатись більше нового та отримати ще більше професійних знань, які, безперечно, допоможуть в майбутній роботі. 

Інформаційний відділ забезпечує студентів постійним постачанням інформації, розміщенням плакатів та оголошень та стендах Університету та гуртожитку, написанням статей, фото- та відеозйомкою заходів. Також в їх обов’язки входить проведення анкетувань та опитувань, створення репортажів, висвітлення студентського життя. 

Навчання навчанням, але іноді треба і відпочивати. Для цього існує культурно-масовий відділ, який розважає наших студентів цікавими концертами, флешмобами, а також вечірками. 

      

Не менш важливим є існування спортивного відділу. Завдяки ньому ми оздоровлюємось та займаємось спортом.  

Адже на базі нашого університету постійно проходять змагання з футболу, волейболу, тенісу, жиму штанги лежачи, армреслінгу та інших. 

            

Також існує соціальний відділ. Вони організовують акції в честь Дня здоров’я, Дня боротьби з ВІЛ/СНІД, Дня донора, Дня захисту дітей та інші. Допомогають дітям в дитячому будинку, бійцям та біженцям АТО. 

      

І останній відділ – відділ кураторів. Коли абітурієнти вперше переступають поріг університету, їм потрібен наставник та помічник, який завжди допоможе в нелегкій ситуації. В нашому університеті цими помічниками є студенти-старшокурсники, адже хто, як не вони, зможуть якнайкраще допомогти першокурсниками влитись в університетське життя. Також куратори проводять різного роду тренінги для перших курсів.

Отже, Студентська рада є важливою частиною кожного університету: допомагає та захищає права студентів. Саме ми є зв’язком студентства з адміністрацією, що дає змогу сприяти покращенню умов навчання та проведення дозвілля в Державному університеті телекомунікацій.

Дирекція інституту

Директор інституту

САВЧЕНКО ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Доктор технічних наук, професор

Контактна інформація

Приймальна комісія: 

03110, м. Київ
вул. Солом'янська, 7
Тел.: [044] 248-85-93;
[044] 249-25-22

Новини

Всі новини
Переглядів: 4 503