XS
SM
MD
LG
 Рекомендації з профілактики COVID-19
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Партнери інституту

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки

Державне підприємство "Держінформресурс"
Державне підприємство "Українські спеціальні системи"
"Інфосейф ІТ" - українська компанія, один з лідерів ринку системної інтеграції в сфері захисту інформації.
Компанія «АВТОР» є інтегратором систем інформаційної безпеки і одним з провідних розробників продуктів і рішень в області криптографічного захисту конфіденційної, службової і секретної інформації, у тому числі і з використанням електронного цифрового підпису на базі смарт-карт технологій.
Компанія  ESET - Лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення.
D-Link — світовий виробник мережевого та телекомунікаційного обладнання. Створює як професійне обладнання, так і недорогі рішення для дому та малого офісу.
“Інститут інформаційних технологій” (АТ "ІІТ") спеціалізується на наданні послуг в області проектування, розробки і впровадження рішень щодо забезпечення безпеки інформації у сучасних інформаційно-телекомунікаційних системах різного призначення та різного рівня складності.
IBM лідирує у розробці, розвитку та виготовленні передових інформаційних технологій, включаючи комп'ютерні системи, програмне забезпечення, системи сховищ та мікроелектроніки. 
Hewlett-Packard — велика технологічна компанія зі штаб-квартирою в Пало-Альто. HP є світовим постачальником ключових технологій для корпоративних замовників і кінцевих користувачів.
«БМС Консалтінг» спеціалізується на розробці і реалізаціі проектів з побудови ІТ-інфраструктур, моніторингу та управлінню ІТ-середовищем, рішень з впровадження та розгортання прикладних систем, фокусуючи свою діяльність на корпоративному сегменті ринку.
Компанія SearchInform – провідний розробник систем інформаційної безпеки  Основним продуктом компанії на сьогоднішній день є «Контур інформаційної безпеки SearchInform» – комплексне рішення для захисту від витоків конфіденційної інформації та контролю інформаційних потоків в організаціях

УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР "БЕЗПЕКА" розробка, виробництво, впровадження, обслуговування, дослідження ефективності систем і засобів технічного захисту інформації,надання послуг у галузі технічного захисту інформації.

Digital Security - одна з провідних консалтингових компаній в області інформаційної безпеки

Кафедра Управління інформаційною та кібернетичною безпекою

 

Софт-Рейтинг Консалт – найдосвідченіша українська компанія по впровадженню програмних рішень SAP AG – ERP, CRM, SRM, Business Intelligence та ряду галузевих рішень. За 20 років проектної діяльності компанія реалізувала 65 проектів у сфері державного управління, банківській сфері, в електроенергетиці, зв’язку, high tech, торгівлі, у сфері виробництва товарів народного споживання, медіа та інших галузях економіки України та за кордоном. 

 

Перспективи сертифікації та працевлаштування

Компанія "Безпека"

УкрНЦ РІТ – державне підприємство, підпорядковане Міністерству освіти і науки України. Заснований у 1991 році з метою сприяння становленню індустрії програмної продукції в умовах формування ринкової економіки України. 

УкрНЦ РІТ одним із перших почав надавати послуги з впровадження сучасних «програмних рішень» та інформаційних технологій провідних ІТ-компаній світу з метою створення і модернізації інтегрованих автоматизованих систем управління підприємствами в корпоративному сегменті економіки та державному управлінні.

БЛИЦ-ИНФОРМ  - газета "Бухгалтерия"
Гімназія №178 м. Києва
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОДИНАМІКИ

BMS consulting

Інтелект-провайдер. Експерт у галузі безпеки. Провідний постачальник комплексних ІТ-рішень
 

Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту

Гіпермаркет з БЕЗПЕКИ

Найбільший інтернет-магазин України, що надає повний спектр технічних систем безпеки.

"номерОК"

Система розпізнавання автомобільних номерів.

Здійснює облік, контроль та управління доступом автотранспорту.

 Інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук (ІФТКН)

Сервіс пошуку індивідуальних викладачів

Дирекція інституту

Директор інституту

САВЧЕНКО ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Доктор технічних наук, професор

Контактна інформація

Приймальна комісія: 

03110, м. Київ
вул. Солом'янська, 7
Тел.: [044] 248-85-93;
[044] 249-25-22

Новини

Всі новини
Переглядів: 4 380