Укр.   Рус.   Eng.

Загальна інформація - Кафедра Енергоефективних технологій

Шановні абітурієнти! Увага!
Прийом документів для вступу в університет завершується о 18:00 22 липня 2019 року!
Після 22 липня 2019 року подати заяву на вступ в будь-який університет в Україні буде неможливо.
Не втратьте свій шанс вступити до університету - отримати престижну IT освіту та забезпечити успіх в майбутньому!
Не зволікайте - подавайте заяву на вступ!

Шановні випускники!

Кафедра запрошує Вас на навчання для здобуття ступеня бакалавра!

 • На 1 курс приймаються випускники шкіл, гімназій та ліцеїв.
 • На 2 курс приймаються випускники коледжів та технікумів, які отримали диплом молодшого спеціаліста за будь-якою спеціальністю.
 • На 3 курс приймаються випускники коледжів та технікумів, які отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки нашої кафедри.

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Для цього на кафедрі реалізовано інноваційний зміст навчання студентів.

Інноваційний зміст навчання кафедри

Інноваційний зміст навчання кафедри забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенції компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця.

докладніше


Положення про кафедру Енергоефективних технологій


Кафедра Енергоефективних технологій має своє призначення для здійснення підготовки фахівців в галузі 172 «Телекомунікації та радіотехніка», денної та заочної форми навчання. 

 

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ ВИПУСКНИКІВ КОЛЛЕДЖІВ ТА ІНШИХ ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ДИПЛОМ «МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА», що в цьому році для вступу на спеціальність 172 «Телекомунікаці та радіотехніка» ЗДАВАТИ ЗНО НЕ ПОТРІБНО!!!

Претенденти до вступу складають лише фахове вступне випробування і можуть бути відразу прийняті на 2 або 3 курс.

Термін проведення вступного випробування:

 • за денною формою навчання – 29 липня о 09:00 (в аудиторії №501)
 • за заочною формою навчання – 30 липня о 09:00 (в аудиторії 501)

Кафедра енергоефективних технологій у цьому році має можливість додатково прийняти на навчання за найбільш престижною спеціалізацією «Телекомунікаційні системи та мережі»:

 • на другий курс - 12 осіб;
 • на третій курс - 17 осіб.

НА ДРУГИЙ КУРС можуть бути прийняті випускники коледжів та студенти З УСІХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ.

НА ТРЕТІЙ КУРС приймаються випускники коледжів та студенти які навчались за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка» або СПОРІДНЕНІ З НЕЮ.

З переліком документів, які надаються вступником, можна додатково ознайомитись, здійснивши перехід безпосередньо з сторінки кафедри за посиланням – «ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПОДАЮТЬСЯ ВСТУПНИКОМ ДЛЯ ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ ДО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ».
 

Суть спеціалізації: кафедра Енергоефективних технологій є однією зі складових спеціальності Телекомунікації та Радіотехніка.

Посади, які можуть обіймати наші випускники:

 • диспетчер, інспектор електромеханік систем електрозв’язку;
 • електромеханік засобів радіо та телебачення, лінійних споруд електрозв’язку та абонентських пристроїв;
 • оператор радіочастотного контролю;
 • інженер електрозв’язку, лінійних споруд електрозв’язку та абонентських пристроїв, інженер з організації виробничих процесів електрозв’язку, інженер – електронік.

Сфери подальшого працевлаштування:

 • державні структури;
 • силові структури;
 • телекомунікаційні компанії»
 • компанії які працюють в галузі інфокомунікацій.

Кафедра Енергоефективних технологій співпрацює з провідними профільними компаніями в сфері енергетики та енергоефективних рішень (Schneider Electriс company, ТОВ «Сахара», ТОВ «Атом-проект», ТОВ «АтмоСфера»). Під час переговорів з представниками даних фірм, була отримана домовленість зі стажування та працевлаштування наших студентів. Цей момент є суттєвою переваго після успішного закінчення навчання.

Компанії партнери постійно розміщують свої відкриті вакансії для студентів старших курсів нашого Університету (детальніше).

На графіку наведені цифри заробітної платні фахівців в галузі телекомунікацій.


 

 

З того часу як світ виник у імлі
Ще ніхто на всій землі
Не предавався жалю
Про те, що віддав життя навчанню…

(Рудакі)

Свій початок кафедра Енергоефективних технологій бере з початку 1980 року, коли наказом директора інституту було створено кафедру лінійних електричних кіл, яку очолив технічних наук, професор Дейнека Юрій Анатолійович.

У 1989 року кафедра змінила назву на "Кафедра електроживлення систем зв’язку". У цей період приступив до виконання своїх функціональних обов’язків завідуючого кафедрою Афанасьєв Павло Валентинович.

З 2003 по 2004 року кафедру очолював технічних наук, професор Віноградов Анатолій Володимирович.

З 2004 по 2015 роки кафедра декілька разів змінювала назву і тривалий час іменувалася кафедрою радіоелектронних систем. Керівником кафедри у цей час перебував доктор технічних наук, професор Смирнов Володимир Сергійович.

З листопада 2015 року кафедру очолює доктор технічних наук, старший науковий співробітник Трембовецький Максим Петрович.

З 1 квітня 2016 року наказом Ректора Державного університету телекомунікацій кафедру Радіоелектронних систем було перейменовано у кафедру Енергоефективних технологій.

 


Слід зазначити, що для Державного університета телекомунікацій НА ДАНУ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ держава надає НАЙБІЛЬШУ КІЛЬКІСТЬ бюджетних місць серед інших вищих навчальних закладів.

Ми впевнені, що буде цікавим дізнатися, що в нашому універсистеті ПІДГОТОВКА по спеціальності ПОЧИНАЄТЬСЯ не з третього, а З ПЕРШОГО КУРСУ.

ВЖЕ НА ПЕРШОМУ КУРСІ для всіх студентів, які навчаються за спеціальністю «172 – Телекомунікації та радіотехніка»,  викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів». Метою цієї дисципліни є навчання студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовували можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.

Також, ПОЧИНАЮЧИ ВЖЕ З ПЕРШОГО СЕМЕСТРУ наші студенти за спеціалізацією «Енергозберігаючі технології в телекомунікаціях» вивчають таку дисципліну, як – «Сучасні елементи електроживлення і акумулювання», метою якою є надати можливість оволодіти знаннями щодо особливостей умов експлуатації  та сучасних технологій виробництва різноманітних елементів живлення та акумулювання.

 

Для всіх студентів викладаються дисципліни: на 1 курсі — «Групова динаміка та комунікації», на 2 курсі — «Ділові комунікації», на 4 курсі — «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», спрямованих на уміння працювати в команді, вміти відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій, що дозволить студенту йти в ногу з життям та відповідати сучасним запитам розвитку суспільства.

 

На кафедрі енергоефективних технологій посилено вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання на 1-2 курсі — 3 пари занять на тиждень, на 3-4-5 курсах — по всім дисциплінам, які викладаються кафедрою 20% занять проводяться англійською мовою. Це забезпечує можливість студенту вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2.

Половина занять проводиться практично.

 
 
 

Тільки на на нашій кафедрі Енергоефективних технологій Ви маєте унікальну можливість отримати теоретичні знання, практичні навички та уміння на достатньо високому професійному рівні. В свою чергу, підтвердженням отриманих знаннь є отримання сертифікату від компанії Schneider Electric, іменного з індивідуальним порядковим номером. Данні сертифікати мають юридичну силу підтвердження Ваших знань отриманих в Державному університеті телекомунікацій - по всьому світу. Отже зробіть Ваш вибір. Ваш правильний вибір!

 

Більш детально можна дізнатися тут: «Цікаве для абітурієнтів»

Викладачі та співробітники кафедри завжди щиро та доброзичливо ставляться до студентів і створюють належні умови для здобуття знань, які необхідні для подальшої плідної роботи на підприємствах зв'язку.


Інноваційні зміни у змісті навчання кафедри Енеогоефективних технологій


Для вступу у 2019 році на навчання за спеціальністю «172 – Телекомунікації та радіотехніка» ЗА КОШТИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ, необхідно надати наступні сертифікати ЗНО:

 1. Українська мова та література (обов’язково);
 2. Математика (обов’язково);
 3. Іноземна мова або фізика (на вибір).

Ці сертифікати дають можливість бути зарахованим на навчання як за бюджетною так і за контрактною формою навчання.

 

Для вступу у 2019 році на навчання за спеціальністю «172 – Телекомунікації та радіотехніка» ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, необхідно надати наступні сертифікати ЗНО:

 1. Українська мова та література (обов’язково);
 2. Історія України (обов’язково);
 3. Математика або географія (на вибір один з них).

У вступній кампанії 2019 року будуть прийматися сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років, крім сертифікатів по англійській, французькій, німецькій та іспанській мовам, які приймаються тільки за 2018-2019 роки.

Підготовка конкурентоспроможного на сучасному ринку праці випускника базується на інноваційному змісті навчання, який реалізується в Державному університеті телекомунікацій.

При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого високооплачуваного робочого місця.

В основі підготовки наших студентів знаходяться вимоги до знань та умінь кандидатів на відповідні посади від потенційних роботодавців. Такі вимоги формуються з урахуванням потреб сьогодення та перспектив на майбутнє.

 

В цьому році кафедра енергоефективних технологій може прийняти на навчання 100 осіб на ПЕРШИЙ курс, 12 осіб на ДРУГИЙ курс та 17 осіб на ТРЕТІЙ курс!

На другий курс можуть бути прийняті випускники коледжів та студенти з усіх спеціальностей. На третій курс приймаються випускники коледжів та студенти, які навчались за спеціальністю телекомунікації та радіотехніка або споріднені з нею.

За додатковою інформацією з усіх питань по профілю кафедри можна звертатись до завідуючого кафедрою доктора технічних наук, старшого наукового співробітника Трембовецького Максима Петровича.

E-mail: maksimtremboff@gmail.com

м. Київ, вул. Солом’янська, 7, каб. 210

Тел. 068-048-58-29

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою

Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Отримати консультацію
у завідуючого кафедрою
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до Державного університету телекомунікацій
Ваш запрос успешно отправлен

Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 217
тел.  (044) 249-25-24

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Завантажити буклет
Переглядів: 47 359
^