Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Загальна інформація - Кафедра Енергоефективних технологій


Положення про кафедру Енергоефективних технологійЗ того часу як світ виник у імлі
Ще ніхто на всій землі
Не предавався жалю
Про те, що віддав життя навчанню…

(Рудакі)

Свій початок кафедра Енергоефективних технологій бере з початку 1980 року, коли наказом директора інституту було створено кафедру лінійних електричних кіл, яку очолив технічних наук, професор Дейнека Юрій Анатолійович.

У 1989 року кафедра змінила назву на "Кафедра електроживлення систем зв’язку". У цей період приступив до виконання своїх функціональних обов’язків завідуючого кафедрою Афанасьєв Павло Валентинович.

З 2003 по 2004 року кафедру очолював технічних наук, професор Віноградов Анатолій Володимирович.

З 2004 по 2015 роки кафедра декілька разів змінювала назву і тривалий час іменувалася кафедрою радіоелектронних систем. Керівником кафедри у цей час перебував доктор технічних наук, професор Смирнов Володимир Сергійович.

З листопада 2015 року кафедру очолює доктор технічних наук, старший науковий співробітник Трембовецький Максим Петрович.

З 1 квітня 2016 року наказом Ректора Державного університету телекомунікацій кафедру Радіоелектронних систем було перейменовано у кафедру Енергоефективних технологій.

 


Для вступу на навчання за спеціалізацією «Енергозберігаючі технології в телекомунікаціях», яка в ходить до складу  спеціальності «172 – Телекомунікації та радіотехніка» за кошти державного бюджету у 2018 році необхідно надати наступні сертифікати ЗНО:

  • I – українська мова та література (обов’язково);
  • II – математика (обов’язково);
  • III – іноземна мова або фізика (на вибір один з них).

У вступній кампанії 2018 року будуть прийматися сертифікати ЗНО 2016, 2017 та 2018 років, крім сертифікатів по англійській, французькій, німецькій та іспанській мовам, які прийматимуться тільки за 2018 рік!

Слід зазначити, що для Державного університета телекомунікацій НА ДАНУ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ держава надає НАЙБІЛЬШУ КІЛЬКІСТЬ бюджетних місць серед інших вищих навчальних закладів.

Для вступу на 2-й курс на навчання за спеціальністю «172 – Телекомунікації та радіотехніка», за спеціалізацією «Енергозберігаючі технології в телекомунікаціях»,   необхідно скласти вступний іспит з:

  • І- іноземної мови;
  • ІІ- спеціальності.

Ми впевнені, що буде цікавим дізнатися, що в нашому універсистеті ПІДГОТОВКА по спеціальності ПОЧИНАЄТЬСЯ не з третього, а З ПЕРШОГО КУРСУ.

ВЖЕ НА ПЕРШОМУ КУРСІ для всіх студентів, які навчаються за спеціальністю «172 – Телекомунікації та радіотехніка»,  викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів». Метою цієї дисципліни є навчання студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовували можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.

Також, ПОЧИНАЮЧИ ВЖЕ З ПЕРШОГО СЕМЕСТРУ наші студенти за спеціалізацією «Енергозберігаючі технології в телекомунікаціях» вивчають таку дисципліну, як – «Сучасні елементи електроживлення і акумулювання», метою якою є надати можливість оволодіти знаннями щодо особливостей умов експлуатації  та сучасних технологій виробництва різноманітних елементів живлення та акумулювання.

 

Для всіх студентів викладаються дисципліни: на 1 курсі — «Групова динаміка та комунікації», на 2 курсі — «Ділові комунікації», на 4 курсі — «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», спрямованих на уміння працювати в команді, вміти відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій, що дозволить студенту йти в ногу з життям та відповідати сучасним запитам розвитку суспільства.

 

На кафедрі енергоефективних технологій посилено вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання на 1-2 курсі — 3 пари занять на тиждень, на 3-4-5 курсах — по всім дисциплінам, які викладаються кафедрою 20% занять проводяться англійською мовою. Це забезпечує можливість студенту вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2.

Половина занять проводиться практично.

 
 
 

Тільки на на нашій кафедрі Енергоефективних технологій Ви маєте унікальну можливість отримати теоретичні знання, практичні навички та уміння на достатньо високому професійному рівні. В свою чергу, підтвердженням отриманих знаннь є отримання сертифікату від компанії Schneider Electric, іменного з індивідуальним порядковим номером. Данні сертифікати мають юридичну силу підтвердження Ваших знань отриманих в Державному університеті телекомунікацій - по всьому світу. Отже зробіть Ваш вибір. Ваш правильний вибір!

 

Більш детально можна дізнатися тут: «Цікаве для абітурієнтів»

Викладачі та співробітники кафедри завжди щиро та доброзичливо ставляться до студентів і створюють належні умови для здобуття знань, які необхідні для подальшої плідної роботи на підприємствах зв'язку.


Інноваційні зміни у змісті навчання кафедри Енеогоефективних технологій

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою

Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Отримати консультацію
у завідуючого кафедрою
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до Державного університету телекомунікацій
Ваш запрос успешно отправлен

Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.

Переглядів: 46 088
^