Державний Університет Телекомунікацій

Запрошуємо до навчання - Кафедра Вищої математики

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.

 

Марія Романенко

Я навчалась в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій (ДУТ–сьогодні) на факультеті Інформаційних технологій з 2005 по 2011 роки. Отримала дипломи бакалавра і магістра. По закінченню працювала в різних сферах бізнесу в місті Києві. Для поглиблення знань в бізнес інформатиці, навчаюсь з 2013 року в магістратурі Технічного університету міста Мюнхен, Німеччина.

Я дуже вдячна кафедрі вищої математики, а особливо Світлані Миколаївні Шевченко, за сильну математичну підготовку, яка сьогодні вирізняє мене серед студентів з інших країн та дуже допомагає у навчанні.

З повагою, Марія


 

Запрошуємо усіх випускників середніх шкіл, технікумів та коледжів до вступу на навчання за ступенем «бакалавр», подальшого продовження навчання на освітньо-кваліфікаційному рівні «спеціаліст» і ступеня «магістр». 

Університет чекає на Вас!

Заповніть форму зараз та отримайте консультацію під час роботи приймальної комісії
Державного університету телекомунікацій.

 

Провідний навчальний заклад в галузі телекомунікацій та інформатизацїї Державний університет телекомунікацій запрошує на денне і заочне навчання та перепідготовку випускників середніх шкіл, технікумів, коледжів, інститутів і університетів. Навчання здійснюється за рахунок державного бюджету та за рахунок фізичних і юридичних осіб.

Переглядів: 2 273
^