Кафедра Вищої математики, математичного моделювання та фізики

Запрошуємо до навчання

Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Новини та подіі

Запрошуємо до навчання

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.

Запрошуємо усіх випускників закладів середньої освіти до вступу на навчання в Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій за трьома рівнями навчання за обраною спеціальністю! Саме у нас ви можете здобути диплом від бакалавра до доктора філософії!

Університет чекає на Вас!

Заповніть форму зараз та отримайте консультацію під час роботи приймальної комісії
Державного університету телекомунікацій.

Провідний навчальний заклад у галузі телекомунікацій та інформатизацїї Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій запрошує на денне навчання та перепідготовку випускників шкіл, ліцеїв, технікумів, коледжів, інститутів і університетів. Навчання здійснюється за рахунок державного бюджету та за рахунок фізичних і юридичних осіб.

Викладачі кафедри математики, математичного моделювання та фізики готові надати:

• допомогу у підготовці до НМТ-2024 з математики на підготовчому відділені Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (044)249-25-91;
  • консультації з підготовки до НМТ-2024   (067)804-17-39 (Viber) (050)410-40-55 (Viber);
  • консультації, щодо вступу на навчання у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій (066)950-24-07 (Viber) (050)632-28-92 (Viber).

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе