XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Запрошуємо до навчання

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.
детальніше

Шановний абітурієнте!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», освітні програми (спеціалізаціями): «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» за якими здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дані спеціалізації є одними з найбільш затребуваних та популярних на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», освітні програми (спеціалізаціями): «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» складає 12 900 грн. на рік, що значно нижче ніж у НАУ (19 000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви, гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того, щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності здійснює підготовку висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для всіх галузей.

Кафедрою укладено 18 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів Центр комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс», Національний банк України (департамент забезпечення діяльності), Солом’янська державна адміністрація у м. Києві,  що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Документознавства та інформаційної діяльності. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри Центр комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс», Національний банк України (департамент забезпечення діяльності), Солом’янська державна адміністрація у м. Києві на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!

Обирайте 
"Документознавство та інформаційна діяльність"
та "Iнформаційна аналітика та зв'язки з громадськістю"

Звернення завідувача кафедри Документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Світлани Петькун до абітурієнтів

Хто володіє інформацією, той володіє світом
Вінстон Черчилль

Шановні абітурієнти!

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності здійснює сучасну практичну підготовку фахівців за двома найперспективнішими напрямами в гуманітарній галузі – «Документознавство та інформаційна діяльність» й «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю». Cьогоднішні виклики, які з’являються з розвитком бізнес-сфери, актуалізують необхідність підготовки висококваліфікованих спеціалістів, здатних організувати й ефективно управляти підприємством будь-якого рівня.

Після завершення навчання присвоюється кваліфікація:

Фахівці, які отримали кваліфікацію із зазначених спеціалізацій, мають можливість на заміщення широкого спектру різнопланових посад в аналітичному та управлінському сегменті як державних установ, так і приватних фірм. Тут варто звернути увагу на інформаційно-аналітичні служби, архівні, адміністративні та кадрові підрозділи, службу діловодства, PR-агентства або відділи, усі види ЗМІ, прес-служби.

Із метою зацікавлення студентів процесом навчання, підвищення рівня засвоєння знань до занять долучаються професіонали-практики з установ Києва.

Із 2017 року для підвищення кваліфікаційного рівня майбутніх спеціалістів ряд фахових дисциплін викладають іноземною мовою – «Спічрайтинг та копірайтинг», «Інформаційний аналіз та консалтинг», «Організація та управління діяльністю інформаційних установ».

Вагому роль у підготовці документознавців, аналітиків, спеціалістів зі зв’язків з громадськістю відіграє спільна науково-дослідна робота студентів і викладачів. Наші вихованці активно друкують результати своїх наукових досліджень у виданнях Університету та інших ВНЗ України й зарубіжжя; беруть участь у студентських науково-практичних конференціях.

Велику увагу на кафедрі приділено студентському самоврядуванню: студенти - активні учасники культурно-виховних університетських заходів, представники студради; налагоджена співпраця між кураторами груп та старостами. Студенти-документознавці та аналітики заснували видання газети «Students_life», де друкує свої творчі та журналістські здобутки українською та англійською мовами вся університетська креативна молодь.

При кафедрі документознавства та інформаційної діяльності функціонують: студії соціальних комунікацій; студентський науковий гурток «Філософія і молодість», Школа молодіжного лідерства;

Увесь процес навчання спрямований на формування цілого спектру професійно орієнтованих компетенцій і навичок, які суттєво підвищують конкурентоздатність випускників на сучасному ринку праці, а саме:

  • організація та управління процесами інформаційно-аналітичної роботи засобами комп’ютерних технологій та сервісів Інтернету;
  • участь в організації та проведенні PR-компанії;
  • управління системами діловодства та документообігу як на предметно-змістовному, так і на технологічному рівнях;
  • надання висококваліфікованих інформаційно-консультативних та консалтингових послуг;
  • організація та здійснення управління сферою зв’язків з громадськістю;
  • оптимізація технологій інформаційної справи.

Разом із тим важливо звернути увагу й на інші фактори, які підвищують якість навчання − функціонування при кафедрі високотехнологічної навчальної лабораторії «Віртуальний офіс». Тут студенти здобувають практичні вміння та навички з електронного урядування й електронного документообігу, створені на найсучасніших платформах «Аскод» і «Діло». По закінченні курсу студенти отримують сертифікати:

http://www.dut.edu.ua/uploads/p_333_26112558.png Центру комп’ютерних технологій InfoPlus
http://www.dut.edu.ua/uploads/p_333_88393160.png Компанії НетКом Технолоджи

Забезпечення потреб ринку праці в професіоналах з організації документаційних систем та інформаційної діяльності у виробничій і невиробничій сферах, на підприємствах різних галузей, у науково-дослідних інститутах, державних архівах, інших закладах різних форм власності набуло особливої актуальності, оскільки успішність ділової діяльності та розвиток суб’єктів господарювання визначає володіння інформацією.

Сучасна економіка базується на знаннях, які підтримуються комп’ютерними технологіями. Керування документаційними та інформаційно-аналітичними процесами − один із провідних видів діяльності, а тому підготовка за освітніми напрямами «Документознавство та інформаційна діяльність» й «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» стала перспективною і престижною.

Отже, актуальність, перспективність і конкурентоспроможність, обраного вами фаху, очевидна!

ХТО ВОЛОДІЄ ІНФОРМАЦІЄЮ, ТОЙ ВОЛОДІЄ СВІТОМ!

Документознавство та інформаційна діяльність – спеціальність сьогодення й майбутнього!

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м.Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 519
телефон: (044) 249-25-47
E-mail: di_addut@ukr.net

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 12 061