Державний Університет Телекомунікацій

Запрошуємо до навчання - Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.


Обирайте 

"Документознавство та інформаційна діяльність"

та "Iнформаційна аналітика та зв'язки з громадськістю"

Подивитися презентацiю кафедри

Звернення завідувача кафедри Документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Світлани Петькун до абітурієнтів

Хто володіє інформацією, той володіє світом
Уінстон Черчілль

              Шановні абітурієнти!

Кафедрою документознавства та інформаційної діяльності здійснюється сучасна практична підготовка фахівців за двома найперспективнішими напрямами в сучасній гуманітарній галузі – «Документознавства та інформаційної діяльності» та  «Інформаційної аналітики і зв’язків з громадськістю». Cьогоднішні виклики, які ставляться розвитком бізнес-сфери, актуалізують необхідність підготовки висококваліфікованих спеціалістів, здатних організувати і ефективно управляти підприємством будь-якого рівня.

       Після завершення навчання присвоюється кваліфікація:

      -за освітньою програмою (спеціалізацією): «Документознавство та інформаційна діяльність» кваліфікація «Менеджер (управитель) у сфері надання інформації, документознавець»;

      - за освітньою програмою (спеціалізацією): «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» кваліфікація «Аналітик консолідованої інформації, менеджер (управитель) із зв’язків з громадськістю».

Фахівці, які отримали кваліфікацію на кафедрі мають можливість на заміщення широкого спектру різнопланових посад в аналітичному та управлінському сегменті як державних установ, так і приватних фірм. Тут варто звернути увагу на інформаційно-аналітичні служби, архівні, адміністративні та кадрові підрозділи, службу діловодства, PR-агенства або відділи, всі види ЗМІ, прес-служби.

Навчання надає цілий спектр професійно орієнтованих компетенцій і навичок, які суттєво підвищують конкурентоздатність випускників на сучасному ринку праці:

  • організація та управління процесами інформаційно-аналітичної роботи засобами комп’ютерних технологій та сервісів Інтернету;
  • участь в організації та проведенні PR-компанії;
  • організація та управління системами діловодства та документообігу як предметно-змістовному, так і на технологічному рівні;
  • надання висококваліфікованих інформаційно-консультативних та консалтингових послуг;
  • організація та здійснення управління сферою зв’язків з громадськістю;
  • оптимізація технологій інформаційної справи.

Разом з цим важливо підкреслити такі суттєві переваги підготовки фахівців як:

Функціонування при кафедрі високотехнологічної навчальної лабораторії  «Віртуальний офіс», де студенти здобувають практичні вміння та навички з електронного урядування та електронного документообігу, побудовані на найсучасніших платформах «Аскод» і «Діло», з видачею сертифікатів http://www.dut.edu.ua/uploads/p_333_26112558.png Центру комп’ютерних технологій InfoPlusта та Компанії НетКом Технолоджи http://www.dut.edu.ua/uploads/p_333_88393160.png  

 

Забезпечення потреб ринку праці у професіоналах з організації документаційних систем та інформаційної діяльності у виробничій і невиробничій сферах, на підприємствах різних галузей, у науково-дослідних інститутах, державних архівах, інших закладах різних форм власності набуло особливої актуальності, оскільки успішність ділової діяльності та розвиток суб’єктів господарювання визначає володіння інформацією.

Сучасна економіка базується на знаннях, які підтримуються комп’ютерними технологіями. Керування документаційними та інформаційно-аналітичними  процесами стало одним із провідних видів діяльності, а тому підготовка за освітніми «Документознавства та інформаційної діяльності» та  «Інформаційної аналітики і зв’язків з громадськістю» стала перспективною та престижною.

Отже, актуальність, перспективність і конкурентоспроможність обраного вами фаху очевидна!

ХТО ВОЛОДІЄ ІНФОРМАЦІЄЮ, ТОЙ ВОЛОДІЄ СВІТОМ!

Документознавство та інформаційна діяльність – спеціальність сьогодення й майбутнього!

 

Презентація кафедри

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій

Україна, 03680, м.Київ,
вул. Соломянська 7, каб. 517
телефон: (044) 249-25-47
E-mail: di_addut@ukr.net

Переглядів: 4 894
^