XS
SM
MD
LG
 Рекомендації з профілактики COVID-19
Государственный Университет Телекоммуникаций

Адрес:
03110, Украина
г. Киев, ул. Соломенская, 7
Контактная информация:
Государственный Университет Телекоммуникаций

Общая информация

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність 125 Кібербезпека за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю 125 Кібербезпека складає 21800 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (26800 грн. на рік) та НАУ (24000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено 10 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів IBM, CISCO, ESET що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри IBM, ESET, EUROTELECOM, INTRASISTEM на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!

Положение о кафедре информационной и кибернетической безопасности

 Преимущества обучения на кафедре Информационной и кибернетической безопасности



На сегодняшний день развитие цифровой экономики требует обязательной защиты информации. Для осуществления надлежащей защиты информации необходимо подготовить высококвалифицированных специалистов по Информационной и кибернетической безопасности. Потребность в таких специалистах растет с каждым днем. Учась на нашей кафедре, вы станете таким специалистом и получите достойное рабочее место и высокую заработную плату.

Для подготовки высококвалифицированных специалистов мы разработали и воплотили в учебный процесс инновационное содержание обучения, которое обеспечивает обучение студентов тому, чему нужно и как нужно в соответствии с требованиями настоящего, теоретически и практически.

Инновационное содержание обучения, при добросовестном обучении, гарантирует 100% получение рабочего места после окончания обучения.

Теоретическая подготовка осуществляется на основе современного развития науки и технологий и компетенций компаний - партнеров кафедры.

Подготовка по специальности, в отличие от других университетов, начинается не с третьего, а с первого курса.

Начиная с первого курса углубленно изучается технический английский язык.

В ходе подготовки студентов мы учим решать важные, сложные вопросы киберзащиты. Наши студенты изучают технологии отражения хакерских атак, способы защиты информации, методы отслеживания активности в сетях.

Подробно ознакомиться с перечнем изучаемых дисциплин, возможно просмотрев образовательно-профессиональную программу «Информационная и кибернетическая безопасность» на странице кафедры по ссылке.

Мы качественно обучаем студентов не только теоретически, а и практически с использованием учебно-материальной базы созданной на оборудовании последнего поколения, современных, прогрессивных программно-аппаратных комплексов и программного обеспечения.

 

Для качественной реализации инновационного содержания обучения наша кафедра заключила договора с компаниями-партнерами, которые являются потенциальными работодателями для наших студентов.

 

Наши студенты во время обучения имеют возможность получить международные сертификаты компаний-партнеров кафедры, которые гарантируют получение рабочего места с достойной заработной платой от 15000 до 50000 гривен.

 
 

Только нашей системе обучения заложено - кто добросовестно учится гарантированно получит рабочее место.

30% поступающих будут учиться за государственные средства.

По сравнению с другими университетами мы обеспечиваем высокое качество образования за умеренную цену.

    Стоимость обучения

БАКАЛАВР (Дневная форма обучения) - 21 800 грн. в год

БАКАЛАВР (Заочная форма обучения) - 14 700 грн. в год
 

МАГИСТР (Дневная форма обучения) - 27 500 грн. в год

МАГИСТР (Заочная форма обучения) - 14 700 грн. в год

 

    На 1-й курс 150 лицензионных мест. Для поступления необходимо предоставить сертификаты ВНО по следующим предметам:

БЮДЖЕТ-КОНТРАКТ

ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО КОНТРАКТ

1

2

3

1

2

3

Укр. язык и литература

Математика

Физика или иностр. язык

Укр. язык и литература

История Украины

Иностр. язык или география

 

    На 2-й курс 74 лицензионных мест. Для поступления необходимо иметь диплом младшего специалиста (любой специальности) и составить вступительное испытание.

На 3 курс 43 лицензионных мест. Для поступления необходимо иметь диплом младшего специалиста (по родственной специалности в области Информационных технологий) и составить вступительное испытание.

    Для поступления в магистратуру:

1. ВНО по иностранному языку;

2. Экзамен по специальности.
 

Если у Вас возникли вопросы

Адрес приемной комиссии: 03110 г. Киев, ул. Соломенская, 7

Приемная комиссия: (044) 2488593, 2492591

Заведующая кафедрой Гайдур Галина Ивановна
Тел: (044) 249 29 17

Моб: (067) 345 33 38

Email: ikbnnizi@gmail.com

 

Фотографии

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись




Контактная информация

Государственный университет телекоммуникаций
Украина, 03680,  г. Киев,
ул. Соломенская, 7, каб. 016
Тел. (044) 249–29–17, 9–17, 5-14
E-mail: ikb.dut.edu.ua@gmail.com

Получить консультацию

Ваш запрос на обратный звонок получит заведующий кафедрой
Отправить запрос

Новини

Все новости
Просмотров: 61 546