XS
SM
MD
LG
Государственный Университет Телекоммуникаций

Адрес:
03110, Украина
г. Киев, ул. Соломенская, 7
Контактная информация:
Государственный Университет Телекоммуникаций

Приглашаем к обучению

Если Вас заинтересовал наш университет и Вы хотели бы учиться у нас - мы предлагаем Вам заполнить анкету на поступление, после получения которой мы сможем предоставить Вам необходимую информацию и рекомендации по вступлению в вузы в этом году во время вступительной кампании.
детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Комп’ютерних наук Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність Комп’ютерні науки за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю Комп’ютерні науки складає 21000 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ 25900 грн. на рік та НАУ 23000 грн. на рік.

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Комп’ютерних наук готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено 11 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів CIKLUM, EPAM HEWLETT PACKARD ENTERPRISE, Київ ІТ Кластер, що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Комп’ютерних наук. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри CIKLUM, EPAM HEWLETT PACKARD ENTERPRISE, Київ ІТ Кластер, на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!

 

Специальность 122 «Компьютерные науки» - ЭТО:

  • Изучение языка Java на 1-м курсе по программам Oracle Java SE 8 Programmer I, II (Java Core), популярных алгоритмов и структур данных
  • Постоянное совершенствование Java на протяжении всего срока обучения в рамках освоения технологии Java EE, Java FX, программирование на Android, выполнение проектов по разработке программ с искусственным интеллектом, игр и много чего интересного!
  • Изучение технологий разработки полнофункционального программного обеспечения - от идеи до внедрения в эксплуатацию и дальнейшего сопровождения - от игр до систем промышленного масштаба, агросектора, финансовых и банковских учреждений, медицинских и образовательных учреждений, сайтов и веб-приложений (FrontEnd-BackEnd) и т.д.!
  • Реальная практика работы с оригинальным оборудованием Hewlett-Packard (HP) в современной лаборатории: настройка маршрутизаторов HP, в т.ч. WiFI, настройка серверов HP, настройка операционных систем Linux, Unix а на их базе - web-сервисов, email, firewall и других.
  • Умение создавать облачную инфраструктуру (Cloud Services) для различных задач - виртуализация компьютеров и серверов, различных сервисов и приложений (Office365, Azure и т.д.).

Если Вы хотите стать IT-специалистом, на профессиональном уровне владеет современными информационными технологиями, способен к самореализации и конкурентоспособный на рынке труда, кафедра компьютерных наук ННИИТ приглашает Вас на обучение по специальности 122 Компьютерные науки, специализация Программное обеспечение информационных систем.

Уважаемый абитуриент!

Государственный университет телекоммуникаций и кафедра компьютерных наук приглашают Вас на обучение по специальности 122 Компьютерные науки, специализации Компьютерные науки.

По специальности 122 Компьютерные науки готовятся специалисты, способные на высоком профессиональном уровне выполнять общие функции разработчика-программиста, IKT-специалиста по сетям, администратора баз данных, системного администратора, специалиста по тестированию программ, IT архитектора. Они обладают навыками алгоритмического мышления, представления информации, программирования и проектирования информационных систем. Основные разделы: алгоритмы и структуры данных, языки программирования, архитектура операционных систем и компьютерные сети, разработка программного обеспечения, базы данных и информационно-поисковые системы, искусственный интеллект и робототехника, компьютерная графика, взаимодействие человека и компьютера периферия и др.

В течение первого курса студенты готовятся к получению международного сертификата Oracle по языку программирования JAVAGR8.

При кафедре компьютерных наук открыт учебно-научный центр технологии Hewlett Packard в котором студенты имеют возможность бесплатно получить теоретические знания и практические навыки подтверждены международными сертификатами по следующим направлениям:

             на 1-м курсе - CONNECTED DEVICES (Компьютер и его соединения с периферийными устройствами);

             на 2-м курсе - NETWORKS (Сетевые технологии);

             на 3-м курсе - SERVERS AND STORAGE (Серверы и системы хранения данных);

             на 4-м курсе - CLOUD (Облачные технологии);

             на 5-м курсе - ACHIEVING BUSINESS RESULTS THROUGH TECHNOLOGY (IT технологии для достижения успехов в бизнесе).

Адрес: г.Киев, вул.Солом'янська, 7

Телефоны для справок: (044) 249-29-07, (044) 248-85-93

Детали: www.dut.edu.ua

Профессор кафедры компьютерных наук,

д.т.н., проф. Вишневский Виктор Викторович

Моб .: +380 63 474 79 24

E-mail: vish_vv@ukr.net

 

ИНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПОСТУПАЮШЕГО

Спеціалізація кафедри Комп'ютерних наук

Підготовка фахівців для ринку праці на кафедрі Комп'ютерних наук
Чому престижно бути IT-фахівцем?

 

ИНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПЕЦИАЛИСТА ПО БАЗОВОЙ ПОДГОТОВКЕ

Вимоги до фахівців з просування сайтів
Вимоги до системних адміністраторів
Запрошення до навчання в навчально-науковий центр технологій hewlett-packard

 

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактная информация

Государственный университет телекоммуникаций 
Украина, 03680, г. Киев, ул. Соломенская 7, каб. 214, 222 
Тел. (044) 249–25–64 
E-mail: dut_k_it@ukr.net 

Учебный сайт кафедры

Получить консультацию

Ваш запрос на обратный звонок получит заведующий кафедрой
Отправить запрос

Новини

Все новости
Просмотров: 7 097