Державний Університет Телекомунікацій

Робота зі студентами - Кафедра Інженерії програмного забезпечення

Студенти – це та основа, заради якої організована вся робота нашого університету і кафедри Інженерії програмного забезпечення зокрема. Студенти – це рушійна сила прогресу. І щоб вони дійсно нею були необхідно створити всі умови для їх всебічного розвитку.

Керівництво нашого Університету робить все необхідне, щоб студенти відчували себе комфортно та зручно, піклується, щоб взимку в аудиторіях було тепло, щоб студенти мали місце, де можна зібратись групою для обговорення своїх нагальних потреб або створення креативних проектів. Саме тому збудовано  на території Державного університету телекомунікацій «Студентський центр» для дозвілля студентів.

Студенти 1 курсу кафедри Інженерії програмного забезпечення з радістю відгукнулись на прохання декана факультету Інформаційних технологій  А.П. Бондарчука допомогти на будівництві після навчальних занять 27 квітня 2016 року.

27 листопада 2015 студенти першого курсу групи ПД-11 разом з куратором: доцентом кафедри Інженерії програмного забезпечення В.О.Яскевичем, долучились до акції «За чисте довкілля» та вийшли на прибирання території навколо Державного університету телекомунікацій.

«Чисто не там де прибирають, а там де не смітять…..»

Студенти живуть активним студентським життям: виконують лабораторні роботи, пишуть курсові проекти, генерують власні бізнес-ідеї, закохуються, товаришують, складають іспити та заліки…. А щоб студентам було цікаво, щоб студентські роки запам’ятались, на кафедрі працюють різноманітні гуртки, проводяться наукові конференції, олімпіади, тренінги з працівниками провідних компаній в сфері ІТ, відвідування виставок, конференцій тощо.

Так 21 квітня 2016 року о 13.30 в ауд. 326 в Державному університеті телекомунікацій відбулась загальноуніверситетська студентська наукова конференція «ПРОГРАМУВАННЯ В ІТ».
__________________________________________________________________________________________________

21 квітня 2016 року о 13.30 в ауд. 326 в Державному університеті телекомунікацій відбулась загальноуніверситетська студентська наукова конференція «ПРОГРАМУВАННЯ В ІТ».

______________________________________________________________________________________________

16-17 березня 2015 року кафедра Інженерії програмного забезпечення провела загально університетську олімпіаду з програмування. Олімпіада проходила у два тури. Перший тур – заочний (студенти виконували завдання в домашніх умовах), а другий тур- очний (участь брали переможці першого туру). В першому турі участь взяли 15 студентів Університету з 1-5 курсів. В другий тур вийшли 7 студентів.

 

Захист робіт першого туру

 

Робота учасників другого туру                             Нагородження переможців

А також наші студенти беруть участь у Всеукраїнських олімпіадах з програмування.

Командні студентські змагання з програмування за схемою ACM-ICPC (International Collegiate Programming Contest http://cm.baylor.edu/welcome.icpc) мають високий статус і викликають великий інтерес серед студентів всього світу, що спеціалізуються в області інформаційних технологій.

Міжнародна першість з програмування проходить під егідою ACM (Association for Computing Machinery) - провідної асоціації в IT-індустрії, за підтримки генерального спонсора IBM.

Чемпіонати світу з програмування за версією ACM проводяться по регіонах за багаторівневою системою (спочатку відбіркові змагання, потім фінальні).

З метою підвищення мотивації до навчання та саморозвитку 29 квітня 2016 року було організовано екскурсію студентів 1 та 2 курсу кафедри Інженерії програмного забезпечення, які здобувають спеціальність «Інженерія програмного забезпечення» в центральний офіс компанії «ЕРАМ Systems » в Києві.

EPAM Systems - найбільший постачальник послуг в галузі розробки проектного (замовного) програмного забезпечення і рішень в Центральній і Східній Європі.

Студентам презентували історію компанії, основні здобутки та проекти за минулий рік. Розказали про можливості потрапити на роботу в EPAM Systems: які знання потрібні, на що слід звернути увагу зараз, в студентські роки.

Студентам показали як працюють в компанії, де харчуються, як відпочивають і займаються спортом. Учасники екскурсії мали змогу поспілкуватися з розробниками програмного забезпечення, дізнатись скільки вони вже працюють, як потрапили на роботу. Всі, з ким спілкувались студенти, підкреслили необхідність знання англійської мови та ґрунтовної університетської освіти.

http://www.dut.edu.ua/uploads/thumb/n_3326_13157654.jpg     http://www.dut.edu.ua/uploads/n_3326_25825260.jpg

http://www.dut.edu.ua/uploads/n_3326_28313779.jpg

І це все лише невелика частка того, чим займаються студенти окрім навчання.

Колектив кафедри Прикладного програмування робить все, щоб Ви, наші сьогоднішні та майбутні студенти, - стали наступним поколінням в глобальній команді архітекторів, дизайнерів, розробників програмного забезпечення та інженерів по якості в таких компаніях, як EPAM Systems!

Переглядів: 2 320
^