Державний Університет Телекомунікацій

Запрошуємо до навчання - Кафедра Фізики

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.

Група РТЗ-11

ДУТ має широку базу знань і гарну технічну базу, що сприяє кращому засвоєнню знань. Методика викладання знаходиться на високому рівні. І якщо обирати ВУЗ для отримання квитка у майбтнє, то ДУТ це найкращий вибір!

ДУТ ‒ Державний Університет Телекомунікацій. Молодий ВНЗ, що розвивається. ВНЗ, який дає знання не тільки у технічних сферах, а ще й в гуманітарних.

Але, все-таки, основну частину дисциплін складають технічні науки. Саме тому, якщо Ви хочете стати хорошим і успішним фахівцем у сфері телекомунікацій, то вузьконаправлені ВНЗ, такі як ДУТ, цьому добре посприяють.

Обладнання в лабораторних аудиторіях є дуже надійним i постійно оновлюється. Також, університет славиться своїми викладачами, які зможуть завжди допомогти, а робота студентської ради більш, ніж вражає. У  ДУТ студенти активно займаються  науковою роботою.

Якщо ви обираєте ДУТ ‒ ви вибираєте майбутнє.

Калініченко Ігор, група ІМД-12.

Науковий гурток

На кафедрі фізики працює студентський науковий гурток «Актуальні проблеми фізики» (науковий керівник – доцент кафедри фізики кандидат педагогічних наук Шатковська Г.І.).

Студентам необхідно здобувати якомога більше знань, що стосуються обраної ними професії не тільки під час навчального процесу. Участь у конференціях, семінарах, круглих столах та інших заходах, що стосуються актуальних питань навчання фізики – це можливість поглиблювати свої знання, які допоможуть здобувати професійні навички.

На засіданні гуртка студенти звітують про виконану роботу, консультуються радіють своїм успіхам та досягненням.  

Відгуки студентів 

Нікітенко О.Р

На мій  вибір вплинуло багато різних аспектів цього університету. ДУТ є єдиним профільним вищим навчальним закладом у сфері телекомінікацій, інформатизації та ІТ-технологій. Університет має високий рівень кадрового і матеріально-технічного забезпечення. Присутні денна, заочна та дистанційна форми навчання. В ДУТі є можливість одночасно здобувати дві вищі освіти. Даний університет має диплом міжнародного зразку. Студрада університету робить все для того, щоб життя студентів було різнобарвним та насиченим. І це не все! Близьке розташування гуртожитку, студенстська їдальня та буфет; та викладачі, які на високому рівні застосовують технічні засоби. Вибираючи куди подавати оригінали документі, я довго вагався, але зараз я не жалкую про свій вибір.

Камнєва М.В.

Не дивлячись на невеликі розміри університету, та маленьку кількістьстудентів, я обрала саме цей вуз. Він розташований в центрі міста. У ДУТ працюють  гарні викладачі та існують всі  умови для гарного та комфортного навчання. На мою думку основною причиною вибору цього навчального закладу стало те, що у наш час інформація розповсюджується дуже швидко і як говориться: «Хто володіє інформацією, той керує світом». Тому з кожним днем шукають нові методи, щоб забезпечити захист, надійність, доступність і швидкість передачі інформації. В цьому закладі мені надають знання не лише у рамках навчальних годин, але й можливе спілкуваня за допомогою соціальних мереж (електронної пошти)  також створені сайти, де викладені матеріали з навчальних дисциплін, які суттєво допомагають студентам у навчанні.

Головко А.П.

Я обрала Державний університет телекомунікацій, тому що мені дуже подобається та технічна спеціальність, в якій я працюватиму після його закінчення. Мій вибір зупинився саме  на цьому університеті через те, що мені подобажться його місце розташування, наявність гуртожитку та великий стадіон. Я впевнилась, що тут працюють чудові викладачі –майстри своєї справи, які  здатні дати ті знання, які будуть обов’язково потрібні в майбутньому, з першого курсу студентів залучають до наукових робіт. Одним словом: закликають до навчання! Раджу всім абітурієнтам завітати до ДУТу та подати оригінали своїх документів.

Жила Т. М.

Я обрала ДУТ, тому що коли я подавала документи до вступу, я зіткнулась з дуже добрим ставленням до абітурієнтів. Ввічливість, готовність допомогти, підказати. Відразу відчуваєш, піклування про студентів, спокійну атмосферу. Я вибрала напрям зв’язківця тому, що мій батько працює за цією спеціальністю. Університет має комфортне розташування. Також близько гуртожиток.

Волкова О.О.

Еще год назад я решила куда хочу поступить. Я выбрала для себя ГУТ. На мое решение сильно повлияли слова моего брата, который является студентом ГУТ. Он очень хорошо отзывался о преподавательском составе и учебном процессе.

Также, то, что общежитие находится в двух минутах ходьбы от университета невероятно удобно, так как я не имею жилья в Киеве.

Именно в ГУТ я нашла специальность которая по душе именно мне. И сейчас, проучившись два месяца, я не жалею о своем выборе.

Мокров С.А.

Ще в 2013 році я вирішив працювати в галузі зв’язку. Я поступив в … де зіткнувся з жахливими умовами проживання в гуртожитку, недоброзичливими викладачами, після чого я дуже засумував. Але я не змінив свою мрію бути зв’язківцем. Приїхавши в Київ, я подав документи до вступу в ДУТ. Я задоволений тим, що я поступив на бюджет до університету.

Мені подобаються викладачі, умови проживання в гуртожитку, а кращого декана, як Бондарчук А.П., який розуміє кожного із студентів і сприяє вирішенню любого питання, я ще не зустрічав.

Литовченко Ж.Р.

Після закінчення школи перед кожним з нас постає важлива проблема-вибір  професії . На цей вибір звичайно ж впливає думка батьків, друзів, вчителів. Мене вразила кількість професіоналів , що працюють на перший погляд в маленькому ВНЗ, але потім я дізналась, що в ДУТі є новітньо обладнанні лабораторії та великі перспективи, адже ДУТ співпрацює з найбільшими телекомінікаційними корпораціями. Я поступила до вузу і не жалкую, що прийняла рішення навчатися в ДУТ.

Чижевська М.А.

Чому я обрала ДУТ? Тому, що це університет новітніх технологій, де прагнуть підготувати сучасних спеціалістів, які будуть йти в ногу з часом. В Києві дуже багато гідних університетів, але серед них, я, та моя родина, виділили саме ДУТ. Вражена  атмосферою університету, ввічливим ставленням викладачів, сучасним обладнанням в  лабораторіях.

Саме в цьому університету хочеться творити та навчатися.

Моторний Р.О.

Як і у багатьох студентів, звичайно, я мав великий вибір куди поступати, щоб отримати вищу освіту. Але я вибрав ДУТ. На мій вибір більшою мірою вплинули батьки, знайомі і можливість отримувати стипендію. Але потім, я також збагнув, що у мене в майбутньому буде цікава професія після закінчення ДУТ. Адже в наш час технології дуже швидко розвиваються і я теж хотів внести вклад в цій галузі. Ось чому я вибрав ДУТ.

Карпенко М.А.

В ДУТ є напрями які є провідними в нашому житті. Цей університет направлений лише на технології майбутнього, в ньому нічого зайвого. Це одна із причин, чому, я обрала саме цей ВУЗ. В цьому університеті допоможуть вивчити ринок нових інформаційних технологій, дивитись в майбутнє і саме найголовніше знайти свій шлях, який точно буде вірним і щасливим. Саме тому я обрала цей університет. За його цілеспрямованість і погляд в майбутнє.

Сагайдак В.А.

В жизни каждого абитуриента рано или поздно встанет вопрос «Что дальше?». Изначально решилось, что я поступлю в КПИ. Однажды этой весной к нам в гимназию пришли студенты ГУТа. Они роздали визитки и рассказали о своем ВУЗе. Часть моего класса на перерыве начала выбрасывать. Вошел один из студентов ГУТа и пригрозил, что набьет лицо за свой университет.После написания ЗНО я с родителями решил, что подам копии документов в КПИ, ГУТ, НАУ и КНУ Шевченко. ГУТ открыл подачу документов раньше назначенного срока, и я спокойно подал документы. В КПИ я тоже лично подал документы, потому что я окончил их подготовительные курсы. В КПИ подача была сплошным кошмаром: то подайте им еще какие-то документы (которых не было в списке подачи), то еще где-то подпись не поставили и т.п. Плюс в КПИ сейчас проблемы с преподавателями, а тут они отзывчивые.

Жижура Г.О.

В ДУТі навчався мій брат, він мені про нього й розповів. Я проживаю в Київський області, тому кожен день їжджу на електричках, і для мене є великою перевагою, що легко добиратись з вокзалу.

В нашому Університеті надають гарну освіту, вивчають потрібні зараз професії. Гуртожиток знаходиться поруч з університетом, багато бюджетних місць, стипендію нараховують вчасно, добре сформована система дзвінків, не дорогі ціни у їдальні, лояльні викладачі. Випускаються висококваліфіковані робітники з високою заробітною платою.

Дуже сподобалась приймальна комісія, працює швидко, ввічливо і готова допомогти вам з будь-якими проблемами, які стосуються вступу.

Нідзельська А.

Відповідь на це питання є очевидною. ДУТ дає великі можливості для реалізації себе дає хорошу базу знань, що допоможе мені в моїй майбутній професії. Ще перед початком 11 класу я точно, знала, що хочу навчатися в Києві і здобувати саме технічну освіту. З переліку всіх ВУЗів України я вибрала в якій поступати. Переглянувши сайт ДУТа, він зацікавив мене найбільше. Великим плюсом для мене виявилось й те, що гуртожиток знаходиться за 100 м від університету. Після здачі ЗНО, коли я приїхала в перший раз в ДУТ, мене зустріли дуже привітні викладачі ( досі пам`ятаю, що однією з них була Чумак Н.С.), після їхніх розповідей про університет, в мене не залишилося сумнівів щодо вибору навчального закладу. Невеликі розміри університету та така ж кількість студентів зовсім не змінила мою думку. А коли я дізналася, що пройшла в ДУТ на бюджет, моїй радості не було меж! Провчившись вже два місяці, я щиро вражена хорошою атмосферою університету і зовсім не жалкую про свій вибір! Я щаслива навчатися в ДУТі

Грицевич В.

Після закінчення школи переді мною постав важливий вибір, вибір майбутньої професії та вузу в якому я її хотіла б здобути.

Переглянувши сайти багатьох університетів, чесно говорячи, мені сподобалися 3.

Але коди я побувала в кожному з них я зупинилася на Державному Університеті телекомунікацій, тому що тут була та спеціальність яку я б хотіла здобути.

Університет хороший тим, що гуртожиток знаходиться за хвилину від нього, добрим є те, що університет має лише один корпус, і студенти завжди встигають на пари.

Мене здивувала столова в якій затишно та спокійно.

ДУТ для кожного з нас відкриває нові можливості. 


Фотографії

Переглядів: 3 086
^