XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Економіки

Матеріальна база

Загальна інформація
Науково-педагогічний склад
Навчальні дисципліни
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Партнери кафедри
Новини та події
Контактна інформація
Бібліотека
Запрошуємо до навчання
Методичні рекомендації
Освітньо-професійні програми
Отримати консультацію
Дистанційне навчання

Матеріальна база

Кафедра Економіки підприємств та соціальних технологій забезпечує постійне оновлення начально-матеріальної бази. Наразі, у навчальній аудиторії № 418 функціонує «Лабораторія соціально-економічних досліджень», яка дає змогу опанувати сучасними програмними продуктами з бізнес-планування (1С, Project Expert) та соціологічних і ринкових досліджень (IBM SPSS statistics, ОСА).

Презентація лекційних та тренінгових матеріалів здійснюється на сучасному комп’ютерному обладнанні з використанням інтерактивної дошки «GAOKE GK-880H/82S-Z» і мультимедійного проектору «Optoma Х341+».

За підтримки головного партнера кафедри компанії «Miratech» в аудиторії встановлено сучасні комп’ютери, які дозволяють скористатись найбільш сучасними програмними рішеннями для проведення соціально-економічної діагностики розвитку України, галузей та підприємств.

Також в лабораторії соціально-економічних досліджень студенти можуть провести професійні розрахунки прогнозної ефективності та терміну окупності власних бізнес-проектів.

На кафедрі Економіки підприємств та соціальних технологій використовується сучасне програмне забезпечення SPSS Statistics, яке з 1968 року розвивається для статистичного аналізу та обробки данних.

Продукт IBM SPSS Statistics (раніше відомий просто як «SPSS») надає широкі можливості для аналізу даних. Зрозумілий інтерфейс програмного забезпечення включає в себе всі функції управління даними, статистичні процедури і засоби створення звітів для проведення аналізу будь-якого ступеня складності.

IBM SPSS Statistics і продукти IBM SPSS Amos, Sample Power, VizDesigner, Data Collection, Collaboration and Deployment Services утворюють модульний, повністю інтегрований програмний комплекс, що охоплює всі етапи аналітичного процесу:

 • планування дослідження;
 • збір даних;
 • доступ і керування даними;
 • всебічний аналіз (від базових процедур виведення підсумків і класичної статистики до моделювання із застосуванням новітніх алгоритмів);
 • створення звітів;
 • зберігання і поширення результатів.

Інтеграція продуктів IBM SPSS в єдину лінійку дозволяє впевнено працювати, не стикаючись з проблемами переходу від одного програмного продукту до іншого.

Великий вибір процедур в базовому модулі IBM SPSS Statistics дає широкі можливості аналізу даних різних типів. Вбудовані додаткові модулі розширюють аналітичні можливості настільки, наскільки це необхідно.

Фахівці в галузі аналізу даних цінують логічність, продуманість і взаємопов'язаність компонентів програмного забезпечення IBM SPSS.

Також кафедра працює з програмним продуктом ОСА.

ОСА – це програмне забезпечення для обробки та аналізу даних соціологічних та маркетологічних досліджень, що була створена у 2001 році за підтримки Інституту соціології НАН України.

У 2001 році була написана перша версія OCA для Windows. Комп'ютерна складова технології стала використовуватись по всій території України. Маркетингові компанії України використовують технологію системи ОСА у своїй роботі. Поява ПО ОСА якісно змінило зміст курсів з обробки даних в соціології. У 2004 році автори проекту виводять на ринок нову технологію – ОСА New Line.

На платформі ОСА існують наступні програмні технології:

Збір і введення даних: 

 • OCA MakeForm – модуль введення даних в комп'ютер. 
 • OCA CATI – набір програм дозволяють проводити телефонні опитування за допомогою комп'ютера.
 • OCA MakeFormPsy – програма для проведення різного роду тестів (наприклад, психологічних тестів).

Робота з даними:

 • OCA for Windows – програма призначена для статистичного аналізу результатів соціологічних і маркетингових опитувань.

Передача даних замовнику: 

 • OCA New Line – оболонка для роботи з проектами різної структури (моніторинги, трекінгу, панелі, щоденники тощо), що володіє можливістю генерувати звіти по попередньо описаним шаблонам, підтримка не тільки формату даних ОСА, але й формату SPSS, можливість відображення результатів на інтерактивних картах-схемах.
 • OCA New Line Technology – набір програм для підготовки даних для їх подальшого аналізу в оболонці OCA New Line.

Публікація даних в Internet: 

 • OCA Online – система, що дозволяє розміщувати дані в мережі Internet і аналізувати їх, використовуючи звичайний браузер.

Інше:

 • SPSS to OCA – конвертор з формату статистичного пакету SPSS (sav-файлу) у формат ОСА (frm-файл).

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
03680, м. Київ, вул. Солом’янська, 7,
каб.  509
тел. 249-25-16
e-mail: sociology_dut@ukr.net

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит
Переглядів: 6 627